Quantcast
More
  Reklāma

  Saistībā ar zaimojošu saturu Pakistānā nobloķēta “Wikipedia”

  Jaunākie raksti

  Pakistāna ir viena no tām valstīm, kura, jāsaka tā – ir ļoti jūtīga pret internetā publicēto informāciju. Pirms dažiem gadiem valstī tika aizliegts “TikTok” sakarā ar to, ka tajā parādās amorāli un nepieklājīgi video. Savukārt jaunākās ziņas vēsta, ka nākamais interneta resurss, kura saturs atzīts par pretēju Pakistānas vērtībām, ir neviens cits kā “Wikipedia”. Medijs “Bloomberg” ziņo, ka Pakistāna ir bloķējusi piekļuvi “Wikipedia” tajā atrodamā “zaimojošā” satura dēļ.

  Zināms, ka vietne bloķēta pēc tam, kad Pakistānas valdība lika no turienes 48 stundu laikā izņemt “aizskarošu” saturu. Tiesa, pagaidām nav zināms, kas tas tieši par saturu bijis, taču norādīts, ka “Wikipedia” turpina sarunas ar Pakistānas amatpersonām par vietnes darbības atjaunošanu valstī. Par “Wikipedia” atbildīgais fonds “Wikimedia” pagaidām nav sniedzis savu komentāru par notikušo.

  Būtiski, ka Pakistāna ir viena no tām retajām valstīm, kas ļoti uzpasē internetā publicēto saturu par to. Līdz šim Pakistāna ir bloķējusi jau vairākas interneta vietnes saistībā ar to, ka tās izplata saturu, ko tā uzskata par “zaimojošu, pret islāmu vērstu vai valsts iekšējo kārtību apdraudošu”. Saistībā ar šo Pakistānā uz trim gadiem tika aizliegts arī “Youtube”.

  1 komentārs

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  06.02.2023 12:34

  Dvieļagalvas lai vispirms māca saviem džekiem mērenību un pieklājību, lai uz ielas nepiesienas sievietem, huras nav no galvas līdz kājam burkā ietītas. Ar nelabojamo nepacietīgoņu padarīšanu par einuhiem, ja citādi nevar.

  Reklāma