Web Analytics
More
  Reklāma

  Lielākā daļa “Blizzard” spēļu vairs nav pieejamas Ķīnā

  Jaunākie raksti

  Pērnā gada novembrī jau ziņojām par to, ka, nespējot panākt vienošanos ar Ķīnas videospēļu kompāniju “NetEase”, videospēļu izstrādātājs “Blizzard Entertainment” 2023. gada sākumā šajā valstī slēgs pieeju daudzām savām videospēlēm. Sacīts – darīts. Tapis zināms, ka no 24. janvāra Ķīnā vairs nav pieejama lielākā daļa “Blizzard” spēļu, tostarp populārās “World of Warcraft”, “Overwatch 2” un “Diablo”.

  Spēļu atslēgšanas iemesli Ķīnā nav mainījušies. Kā jau iepriekš norādīts, abas puses – “Blizzard” un “NetEase” – nebija panākušas vienošanos par līgumu atjaunošanu, kas atbilstu “Blizzard” darbības principiem un saistībām pret spēlētājiem un darbiniekiem. Līdz ar to tika nolemts līdz šī gada janvārim spēkā esošo līgumu neatjaunot un sadarbību neturpināt. Vienlaikus “Blizzard”, vēloties, lai spēlētāji nepaliktu bez spēlēm, esot centies pagarināt esošo līgumu par pusgadu, kamēr atrastu citu Ķīnas partneri. Taču “NetEase” tam neesot piekritis.

  Savā paziņojumā par šo situāciju “NetEase” raksturo “Blizzard” izturēšanos kā uzvedību, kad pāris izšķīries, bet joprojām mēģina dzīvot kopā. Lai vai kā, abiem uzņēmumiem ir visai gara kopīga pagātne. “Blizzard” un “NetEase” bija sadarbojušies 14 gadus, izlaižot spēles Ķīnā. Likumsakarīgi, ka sadarbības pārtraukšana spēlētājiem Ķīnā ir diezgan liels šoks, nemaz nerunājot par to, ka viņu iemīļotās “Blizzard” spēlēs vairs nav pieejamas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma