Web Analytics
More
  Reklāma

  Daudzas “Blizzard” spēles no nākamā gada sākuma vairs nebūs pieejamas Ķīnā

  Jaunākie raksti

  Neizdodoties panākt vienošanos ar Ķīnas videospēļu kompāniju “NetEase”, videospēļu izstrādātājs “Blizzard Entertainment” nolēmis no nākamā gada sākuma Ķīnas tirgum vairs nepiedāvāt tādas pasaulē populāras videospēles kā “Overwatch 2” un “World of Warcraft“. Arī vēl vairākas citas spēles: “Hearthstone”, “Starcraft”, “Heroes of the Storm”, “Diablo III” un “Warcraft III” nebūs pieejamas Ķīnā sākot no 2023. gada 23. janvāra.

  Pamatojot šo lēmumu, “Blizzard” savā paziņojumā norādījis, ka abas puses nav panākušas vienošanos par līgumu atjaunošanu, kas atbilstu “Blizzard” darbības principiem un saistībām pret spēlētājiem un darbiniekiem. Līdz ar to šobrīd esošais līgums ir spēkā līdz 2023. gada janvārim un atjaunots netiks. Uzņēmums arī norādījis, ka “tuvākajās dienās” apturēs spēļu pārdošanu un Ķīnas spēlētāji tiks informēti par jauno kārtību. Tiesa, uz atsevišķām spēlēm, kā “Diablo Immortal” tas viss neattiecas, jo par to parakstīts atsevišķs līgums.

  Jāpiezīmē, ka “NetEase” ir otra lielākā videospēļu kompānija Ķīnā. Tā sadarbojas ar “Blizzard” kopš 2008. gada, nodrošinot, ka “Blizzard spēles” atbilst Ķīnas stingrajām satura politikām. Nesaprašanās abu starpā nav saistīta tikai ar finansēm, bet arī to, kam pieder intelektuālais īpašums un spēlētāju dati. Vienlaikus “Blizzard” piebilst, ka meklē alternatīvas, kā šo sadarbību atjaunot, lai nākotnē savas spēles atkal varētu atkal piedāvāt Ķīnas spēlētājiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  20.11.2022 15:09

  Ja tie atkarīgie mazāk dzenās tās spēlītes, droši vien tiks ietaupīts diezgan daudz elektroenerģijas. Tagad tikai jāizdomā, kur to ietaupīto novirzīt… 🤔

  Krotow
  21.11.2022 13:20

  Mhm, izgāzt visādu shitkoinu ģenerēšanā. Kur projekta vadība vienā brīdī bez brīdinājuma nones serveri, kontus un pazūd no radara.

  Biteme
  21.11.2022 13:55
  Reply to  Krotow

  Te jau viss atkarīgs no tavas vietas un lomas shitkoinu ķēdē – tāpat ar visu pārējo. Kukainīši – mēslu bumbiņas vēlēji tā arī neieraudzīs kopainu, kas paveras no koka zariem. Bet vai tāpēc neveļ? Veļ taču!

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  21.11.2022 15:53
  Reply to  Biteme

  Attiecībā uz bitcoin nekādas vietas ķēdē nav – ir tikai proof of work un pašreizējā tirgus cena un lēmums “rakt/ nerakt” vai “pirkt/ nepirkt/ turēt/ pārdot”.
  Apple un Amazon akcijas arī pa lēto vairs nav iespējams nopirkt, vienīgi ja ir pieejama laika mašīna

  Last edited 1 year ago by Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  21.11.2022 17:21

  > Attiecībā uz bitcoin nekādas vietas ķēdē nav – ir tikai proof of work un pašreizējā tirgus cena

  Tā pati Ķīna ir spilgts piemērs, ka tomēr ir..
  Ja tev centrālā banka pasaka, ka visas kripto-tranzakcijas ir nelegālas, tad ko..

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  21.11.2022 17:32
  Reply to  Reinis Rozitis

  Komunistu Ķīna ir viens no baismīgākajiem režīmiem pasaulē un to nevajadzētu izmantot kā piemēru jebkam. Un vispār par spīti aizliegumam bitcoin tur joprojām tiek lietots un pat rakts, tiesa gan – mazākos apmēros nekā iepriekš

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  21.11.2022 15:09
  Reply to  Krotow

  Labi, ka bitkoinam nekas tāds nedraud 🙏

  bobis
  22.11.2022 00:35

  Kiniesiem pasiem ir labas 3d speles, vienigi sizetu pasvaki.

  Reklāma