Quantcast
More
  Reklāma

  IKEA VINDSTYRKA būšot jauns un lēts gaisa kvalitātes mērītājs

  Jaunākie raksti

  Sagaidāms, ka IKEA pavisam drīz izziņos jaunu un pieejamas cenas gaisa kvalitātes mērītāju IKEA VINDSTYRKA. Šis gan nebūs salīdzinoši dārgo Aranet vai LMT Elpo konkurents, bet IKEA VINDSTYRKA spēšot mērīt vien PM2.5 daļiņu piesātinājumu gaisā.

  IKEA VINDSTYRKA gaisa kvalitātes mērītājs spēšot sadarboties ar IKEA STARKVIND gaisa tīrītāju un DIRIGERA viedās mājas vārteju, lai automātiski slēgtu iekšā vai ārā STARKVIND gaisa filtru. DIRIGERA viedās mājas vārteja maksā 60 eiro.

  IKEA DIRIGERA ļaus ērtāk ar vienu lietotni pārvaldīt visas mājas viedās ierīces. IKEA Home lietotne ļaus grupēt ierīces, lai, piemēram, vienlaikus ieslēgtu visu apgaismojumu istabā. IKEA DIRIGERA spēs sadarboties ar jau šobrīd nopērkamajiem TRÅDFRI sērijas produktiem. IKEA DIRIGERA vārtejai ir Wi-Fi, Zigbee un Thread savienojumi.

  IKEA DIRIGERA

  IKEA jau šobrīd ir VINDRIKTNING gaisa kvalitātes sensors, kas maksā 15 eiro. Sagaidāms, ka jaunais IKEA VINDSTYRKA gaisa kvalitātes sensors būs dārgāks, jo tam ir LCD ekrāns. Bet ne dikti dārgāks.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Anna
  17.01.2023 12:01

  Kad ta viņš plānojās?

  Kursors.lv
  17.01.2023 12:09
  Reply to  Anna

  Pagaidām IKEA Latvijas internetveikalā šis produkts nav atrodams. Manā rīcībā arī nav informācijas, kad tas te parādīsies.

  Reklāma