Web Analytics
More
  Reklāma

  Google, Apple un Mozilla apvienos spēkus, lai uzlabotu interneta pārlūku novērtējumu kritērijus

  Jaunākie raksti

  Populārāko interneta pārlūkprogrammu izveidotāji Google, Apple un Mozilla paziņojuši par sadarbību savā starpā, lai izveidotu kvalitatīvākus novērtējumu kritērijus. Jaunais projekts sauksies Speedometer 3, kā mērķis ir izveidot jaunu modeli, kas nosaka pārlūku ātrdarbību.

  Varētu likties, kā tad šie trīs lielie uzņēmumi varētu savā starpā vienoties par salīdzinājumu kritērijiem. Taču Speedometer projekta ietvaros visas puses ir vienojušās par sistēmu, ka lai tiktu pieņemtas lielas izmaiņas kritērijos, tās būs jāatbalsta pārējim diviem uzņēmumiem. Mazāku izmaiņu pieņemšanai pietiks ar viena uzņēmuma atbalstu. Šādas sadarbības mērķis ir ātri virzīties uz priekšu, lai pieņemtu konkrētus lēmumus.

  ReklāmaAdvertisement

  Speedometer 3 projekts sekos šobrīd esošā Speedometer 2 pēdās, kas tiek uzskatīts par šī brīža pārlūkprogrammu etalonu, un to izstrādājusi Apple WebKit komanda. Google Chrome, Apple Safari un Mozilla Firefox ir trīs no šobrīd četriem visvairāk lietotajiem interneta pārlūkiem pasaulē. Ceturto vietu ieņemt Microsoft Edge, bet tas ir balsts uz Google izstrādāto platformu.

  Jaunais projekts vēl ir tikai autiņos, tāpēc pagaidām eksperti iesaka pieturēties pie Speedometer 2.1 versijas, kamēr notiek trešās paaudzes attīstība. Kā arī šobrīd nav konkrēti zināms, kad oficiāli plānots palaist Speedometer 3.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma