Web Analytics
More
  Reklāma

  “Instagram” palaiž savu “BeReal” klonu “Candid Stories”

  Jaunākie raksti

  Augusta beigās rakstījām, ka “Instagram” plāno izlaist jaunu funkciju, kas būtu ļoti līdzīga pasaulē jau slavu ieguvušai “BeReal” lietotnei, kur lietotājiem jādalās ar reāllaikā uzņemtajām bildēm. Pēc pāris mēnešiem “Intstagram” beidzot nācis klajā ar “BeReal” klonu “Candid Stories”, kas iepriekš bija zināms kā “Candid Challenges” un darbosies iekš “Instagram Stories”.

  “BeReal”, kas tika palaista 2019. gadā, pēdējā gada laikā ir ieguvusi stabilu popularitāti gan pasaulē, gan arī Latvijā. Lietotne tiek pozicionēta kā unikāla alternatīva lielākajiem sociālajiem tīkliem, ļaujot lietotājiem vienu reizi dienā publicēt saturu ar konkrētā brīža nodarbošanos un diezgan ierobežojot mijiedarbības iespējas.

  Avots: Meta

  Acīmredzot “Instagram” šāda veida satura publicēšana šķiet diezgan interesanta, tāpēc nāca klajā ar jauno funkciju “Candid Stories”, kuras darbība ir diezgan līdzīga. Lietotājiem vienu reizi dienā jādalās ar savu pašbildi jeb storiju. Savukārt citu lietotāju pašbildes varēs redzēt vien tad, kad lietotājs būs kopīgojis savu selfiju. Gluži tāpat kā “BeReal” gadījumā, arī “Candidid Stories” attēlus uzņems gan ar tālruņa priekšējo, gan aizmugurējo kameru.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma