More
  Reklāma

  Xiaomi drīzumā varētu izziņot divus kompaktus PC modeļus

  Jaunākie raksti

  Ķīnas tehnoloģiju zīmols Xiaomi varētu papildināt savu produktu klāstu ar personālā datora modeļiem. Iespējams, ka jaunie datoru modeļi bija jāizziņo jau 1. decembrī, tomēr tas ticis atcelts, pieminot iepriekšējā Ķīnas Komunistiskās partijas vadītāja aiziešanu.

  Sagaidāms, ka tiks izziņoti divi izmēros mazi personālie datori, no kuriem pirmais atgādina samazinātu klasisko galda datora korpusu. Pagaidām par šo modeli – Xiaomi Host Mini PC – nav zināma plašākā tehniskā informācija, tikai parādīts iespējamais dizains. Redzams, ka tas ir aprīkots tikai ar 100W barošanas bloku, taču maz ticams, ka Xiaomi pārdotu šādu korpusu bez nevienas citas komponentes.

  Tas, ko var novērtēt vizuāli, ir datora aizmugurē esošais mazais ekrāns, kas varētu ziņot par temperatūru vai citiem svarīgiem rādītājiem un statusu. Tāpat redzams, ka aizmugurējā daļā būs iespējams uzstādīt manuālo pogu, kādu redzam mehāniskajās klaviatūrās. Tiesa, nav zināms, kādu funkciju tā pildīs. Datora priekšējā daļa būs pilnībā slēgta un taisna, nesniedzot iespēju kaut ko ieslēgt vai redzēt.

  Par otru modeli Xiaomi mini PC gan ir pieejama plašāka informācija. Vizuāli tas atgādina Intel NUC personālo datoru vai Apple Mac mini. To darbinās AMD Ryzen 7 6800H procesors, kas aprīkots ar Radeon 680M integrēto grafisko karti. Mazajam datoram būs 16GB operatīvā atmiņu un 512GB SSD atmiņa. Xiaomi mini PC cena varētu būt aptuveni 570 USD.

  XIaomi mini PC

  3 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  06.12.2022 11:28

  > XIaomi

  virsraksts iespārda — HLAOMI :D

  Biteme
  06.12.2022 12:35
  Reply to  digitalk

  Viņi lasa krievu forumus)

  Biteme
  06.12.2022 12:37

  Nebrīnīšos, ja biosā būs iešūts kāds xiaomi account un tapešu karuselis, kas fonā apdeitosies un izliksies par miermīlīgu hlamwāri.

  Reklāma