More
  Reklāma

  Īlons Masks prognozē, ka līdz 2024. gadam “Twitter 2.0” lietos 1 miljards cilvēku mēnesī

  Jaunākie raksti

  “Twitter” īpašnieks Īlons Masks pēdējā laikā arvien biežāk dalās ar savu vīziju par jauno “Twitter” versiju – “Twitter 2.0”. Saistībā ar šo viņš arī izteicies, ka uzņēmums gatavojas pieņemt darbā jaunus censoņus, kuri ir čakli, prasmīgi un zinoši un kopīgiem spēkiem spēs realizēt šo vīziju. Masks jau ir norādījis, ka “Twitter 2.0” ietvers daudz jaunu funkciju un prognozē, ka līdz 2024. gadam tā aktīvo lietotāju skaits mēnesī pārsniegs 1 miljardu.

  Masks “Twitter 2.0” iedomājas kā pilnīgi jaunu “Twitter” versiju, kas ietvertu daudz tādu funkciju, kas jau kļuvušas par normu saziņas lietotnēs. Piemēram, video čati, balss zvani, pilnībā šifrētas tiešās ziņas. Vienlaikus tas arī liecina par to, ka jaunās versijas izveide prasīs ilgas un intensīvas darba stundas, par ko jau Masks iepriekš brīdinājis padotos.

  Tikmēr ziņu aģentūra “Reuters” informējusi, ka “Twitter” šī gada 2. ceturksnī bija 238 miljoni aktīvo lietotāju. Vienlaikus “Global Wireless Solutions” apkopotie dati liecina, ka ikdienas sesiju skaits “Twitter” no 28. oktobra līdz 19. novembrim bijis par 3% mazāks nekā laikā no 2. līdz 27. oktobrim, kas bija diena, kad Masks kļuva par “Twitter” īpašnieku. Nesenais uzņēmuma iekšējais ziņojums arī liecina, ka “Twitter” kopš Maska nākšanas pie varas zaudē aktīvākos lietotājus. Lai arī viņi veido vien 10% no kopējā lietotāju skaita, tie vienlaikus rada 90% no visa “Twitter” satura un pusi no uzņēmuma globālajiem ieņēmumiem.

  5 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  budzis
  28.11.2022 13:28

  Es prognozēju, ka tviteri nelietosu…

  Skābene
  28.11.2022 14:00
  Reply to  budzis

  Es nemaz nelietoju, jo neredzu pievienoto vērtību. Ja nu vienīgi ir iespēja publiski pagānīties par kādu pakalpojuma sniedzēju! Varētu nolamāt Latvijas pastu, vai TET atbalsta dienestu, vai Elektrum, bet visi to jau tāpat zin. :)

  Andris
  28.11.2022 14:22

  Muļķības, līdz tam laikam jau projekts būs tiktāl sabojāts, ka drīz atstieps galus. Es arī vakardien no tās miskastes izdzēsos…

  stm
  28.11.2022 15:34
  Reply to  Andris

  Kuram miskaste, kurš vienkārši piekārto to platformu sev, lieto, apmainas ar informāciju salīdzinoši šaurā lokā. Pēdējā laikā Twitter ar vien aktīvāk pamet arī lielie fake mēdiji ( aļja CBS ) un tas ir pozitīvi. Facebook miskaste jau gadus astoņus netiek lietot ( Delfi, Tvnet, Apollo arī ) .

  Dr.Kūsa
  28.11.2022 15:16

  Tas viens miskastnieks tikko man atbildēja šādi😂- TAS EILONS MUSKS IR TADS SLIMAS. VISPAR NEZENU KAS TADS PAR TWETERI IR.

  Reklāma