Quantcast
More
  Reklāma

  “Instagram” parādīsies vairāk reklāmas

  Jaunākie raksti

  Jūlijā jau ziņojām par “Meta” sliktajiem otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kad pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā ieņēmumi bija sarukuši. Lai gan 3. ceturkšņa dati vēl nav zināmi, redzams, ka naudā “Meta” gluži nepeldas un pat slēdz atsevišķus pakalpojumus. Lai kaut kā uzlabotu savu finansiālo stāvokli, viens no uzņēmuma glābšanas riņķiem ir reklāmas, kas jau drīzumā biežāk tiks bāztas “Instagram” lietotāju sejās.

  Lai arī jau šobrīd “Instagram” pazib pa kādai reklāmai, “Meta” norāda, ka drīzumā tās parādīsies vēl vairākās sociālā tīkla sadaļās. Turpmāk jārēķinās, ka reklāmas redzēsim gan “Explore” sadaļā, gan mūsu pašu ierakstu joslā.

  Avots: Meta

  Pašreiz uzņēmumi jau var izvietot reklāmas “Explore” sadaļā. Taču profila plūsmas reklāmas joprojām ir testēšanas fāzē. Kad tas būs pabeigts, “Meta” piedāvās atsevišķiem satura veidotājiem iespēju gūt ieņēmumus no reklāmām, kas tiek rādītas viņu profilā starp ierakstiem.

  Saistībā ar reklāmām “Meta” nākusi klajā ar vēl dažiem jaunumiem, kas ietekmēs arī “Instagram”. Uzņēmums pašreiz izmēģina papildinātās realitātes reklāmas, kas vēlāk parādīsies gan “Instagram” plūsmā, gan “Stories”. “Meta” norāda, ka uzņēmumi šādā veidā varēs labi reklamēt, piemēram, mēbeles un automašīnas, ļaujot lietotājiem tās labāk aplūkot un izmēģināt. Tāpat “Meta” eksperimentē ar jauniem reklāmu formātiem, no kuriem daļu, iespējams, jau šogad ieraudzīsim.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  User
  07.10.2022 13:57

  Nē nu *** vēl vairāk reklāmu?! Tā jau katrs trešais attēls ir reklāma un tas pats ar story ierakstiem, tikai tie ir pat 2 un 3 reklāmas pēc 2 vai 3 video.. Jebaķ…

  Ainars
  07.10.2022 14:19
  Reply to  User

  Laba alternatīva – Vero. Tikai foto un bez reklāmām

  AK+
  07.10.2022 14:34
  Reply to  User

  Android var lietot Instander.

  Name*
  07.10.2022 22:48
  Reply to  User

  Var neizmantot IG un neuztraukties par tām reklāmām.

  geksis
  07.10.2022 23:15
  Reply to  User

  satarpība vai tu skaties reklāmu ko rāda meta vai reklāmu, ko rāda influenzalie (vai kā pareizi tie ķēmi, atvainojos reklāmas sejas/rokas/pakaļas (vajadzīgo pasvītrot) rakstās?)

  Tītars
  11.10.2022 03:05

  Būs jāmeklē citi veidi, kā uzzināt ko draugi ēda launagā.

  Reklāma