More
  Reklāma

  IKEA DIRIGERA varētu kļūt par vienu no pirmajām Matter vārtejām

  Jaunākie raksti

  Vēl maijā IKEA izziņoja jaunu viedo mājas ierīci – DIRIGERA viedo Lietu Interneta vārteju. IKEA DIRIGERA ļaus ērtāk pārvaldīt viedās mājas ierīces, bet lielāku ievērību DIRIGERA izpelnījusies ar Matter atbalstu. Paziņots, ka ierīce būs pieejama jau novembrī, tādējādi IKEA DIRIGERA varētu kļūt par vienu no pirmajām ierīcēm ar Matter atbalstu. IKEA mājokļa Lietu Interneta ierīces būs pārvaldāmas ar IKEA Home lietotni.

  IKEA DIRIGERA ļaus ērtāk ar vienu lietotni pārvaldīt visas mājas viedās ierīces. IKEA Home lietotne ļaus grupēt ierīces, lai, piemēram, vienlaikus ieslēgtu visu apgaismojumu istabā. IKEA DIRIGERA spēs sadarboties ar jau šobrīd nopērkamajiem TRÅDFRI sērijas produktiem. IKEA DIRIGERA vārtejai ir Wi-Fi, Zigbee un Thread savienojumi.

  Matter un Thread – kas ir šie jaunie vārdi Lietu Interneta pasaulē?

   

  IKEA Vācijas mājaslapā IKEA DIRIGERA vārtejas cena ir 60 eiro, kas ir divas reizes vairāk par TRÅDFRI vārtejas cenu. IKEA DIRIGERA un Matter standarts zem viena jumta paliks un atvieglos saziņu starp Apple, Amazon, Google, Samsung un citām Connectivity Standards Alliance partneru viedajām mājas ierīcēm.

  Avots9to5mac
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma