Reklāma

Īlons Masks atkal izsaka piedāvājumu iegādāties “Twitter”

Jaunākie raksti

Bite pāriet no Huawei uz Ericsson tīkla aprīkojumu

Turpinot mobilo sakaru tīkla attīstības stratēģiju un investējot vairāk  nekā 70 miljonus eiro, IKT pakalpojumu sniedzējs “Bite” šogad uzsācis...

“Wolt Drive” tagad nodrošinās ātru piegādi no “jebkura” veikala

"Wolt" piedāvā jaunu pakalpojumu - “Wolt Drive” jeb piegādi mazāk nekā stundas laikā tiešsaistē pasūtītām precēm. “Wolt Drive” būs...

Lancia pārdzims par elektroauto zīmolu

Kādreiz tik ļoti populārais itāļu auto zīmols Lancia atgriezīsies kā elektroauto ražotājs. Tiek pat solīts, ka pirmie Lancia elektroauto...

Foxconn haoss Apple varētu izmaksāt 6 miljonus nesaražotu iPhone 14

Jau iepriekš rakstījām, ka Foxconn ražotnē, kura uzskatāma par lielāko iPhone rūpnīcu Ķīnā, izcēlušies masveida nemieri. Šī rūpnīca saliek...

“Meta” saņem 265 miljonu eiro sodu par pusmiljarda “Facebook” lietotāju datu noplūdi

Īrijas Datu aizsardzības komisija nākusi klajā ar paziņojumu, ka tehnoloģiju gigantam "Meta" nolēmusi piespriest 265 miljonu eiro lielu naudassodu...

Šajā pavasarī un vasarā gan ikviens Īlona Maska fans, gan nīdējs varēja sekot līdzi viņa juceklīgajiem lēmumiem saistībā ar “Twitter” iegādi. Līdz šim nekāds auglīgais iznākums no tā visa nebija sanācis. Taču nu Masks nosūtījis vēl vienu piedāvājuma vēstuli iegādāties “Twitter” par tādu pašu cenu kā sākotnēji aprīlī – 54,20 USD par akciju.

Lai spētu visam šim izsekot, jāatgādina, ka šī gada aprīļa sākumā Īlons Masks iegādājās daļu no “Twitter”, savukārt jau pēc dažām dienām izteica vēlmi par 43 miljardiem dolāru iegādāties visu “Twitter”. Pēcāk jūlijā viņš paziņoja, ka “Twitter” melo par platformā esošo botu kontu skaitu un surogātpasta īpatsvaru un centās atcelt darījumu. Lai mēģinātu panākt, ka Masks ievēro noslēgtā līguma nosacījumus, “Twitter” iesūdzēja viņu tiesā, un tiesas procesa datums ir noteikts 17. oktobrī.

Līdz ar to šis Maska paziņojums nāk divas nedēļas pirms tiesas procesa. Varbūt viņam no šī visa izdosies izbēgt ar veselu ādu un “Twitter” platformu kabatā. Kas zina. Taču pagaidām neko vairāk par minējumiem izteikt nevar. Vēl, protams, arī pašam “Twitter” jāsniedz atbilde uz šo Maska piedāvājumu.

18 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
18 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk
04.10.2022 23:36

> juceklīgajiem lēmumiem

un kur tad tie būtu “juceklīgi”, ja twitter melo? vai arī tev ir pierādījumi, ka nemelo?

Kursors.lv
05.10.2022 00:41
Reply to  digitalk

Masks ir tik, tik, tik ļoti full of shit, kā saka paši amerikāņi.

digitalk
05.10.2022 00:46

un kāds heiteriem būtu sakars ar Keitijas tendenciozo epitetu “juceklīgi” šajā konkrētajā gadījumā? viņa arī ir heiteris un full of shit?

Kursors.lv
05.10.2022 07:11
Reply to  digitalk

Es tev varu pateikt, kurš no mums trijiem ir full of shit un tā noteikti nav Keitija ;) Un ja runājam par tēmu, tad kādas ir Maska darbības, tā arī tās nosaucam. Twittera kontekstā viņš raustās kā tāds puņķis uz drāts. Mēģināja nokost šo kumosu un tas izrādījies viņam par lielu. Botu problēma Twitterī (vai jebkurā citā soc. tīklā) ir vispārzināms fakts un es neticu, ka par to viņš nezināja iepriekš. Tātad, kāpēc šāds teātris?

digitalk
05.10.2022 07:54

būtu noklausījies viņa interviju Fox Business, tad varbūt arī zinātu. bet jums blogā jau pieņemts izteikt personīgo viedokli, nevis objektīvi skatīties uz lietām. tas arī saprotami, ja uzstādījums ir štancēt n ziņas katru dienu, lai reklāmas plūsma iet.

Usinss
05.10.2022 08:41
Reply to  digitalk

Nu nu, kāds ir viņa komentārs? Maskam vajadzēja daudz naudas izņemt no akcijām. Uztaisīja Twitter poll, vai pirkt twitteri un pārdot savas akcijas, fani atļāva… Čalis notirgoja akcijas, dabūja nadu, bet nepirka twitteri, naudu atpakaļ teslā neieguldīja. Kur nauda palika? Tagad atkal pirks twitter, kā domā, atkal pārdos tesla akcijas, jo nedaudz pietrūks? Viņam pajāt par mums, par zaļo virzienu utt. Viņam interesē nauda, ja tas tā nebūtu, tad viņš sen jau absteiktu Geitsu fondu labdarībās apjomos. Jo pagaidām Akon (jā reperis) ir izdarījis 100x vairāk ar minimāliem līdzekļiem. Viņš neizmantoja nekādas starpniekorganizācijas, bet pats apmaksāja visus celtniecības rēķinus utt.… Read more »

davix
05.10.2022 09:33
Reply to  digitalk

Fox Business būs tas objektivitātes paraugs? :D ieteiktu paskatīties plašāk, kas šis par kanālu un ar ko ir saistīts

Skābene
05.10.2022 11:06
Reply to  davix

Tieši to pašu nodomāju- Trampistu un redneku rupors! :)

Kursors.lv
05.10.2022 11:49
Reply to  digitalk

Fox News? Tu smejies? :D

digitalk
05.10.2022 08:34

nav. ir tikai spekulatīvas idejas, tāpēc labāk pagaidīt un paskatīties uz notikumu attīstību. tiesa, šis darījums IT pasaulē man ir tik mazinteresants, ka speciāli nesekošu. lai tas paliek iedzeltenai presei.

Kkā tā
05.10.2022 09:19

Sadusmojās, ka tik daudz cilvēku sabalsoja ne tā, kā viņš gribēja un beigās vēl Pola vai kam tur komentārs bija krietni populārāks par Ebolona postu. Aizskāra nabadziņa ego.
Bet visi tie tehniskie tādi, te jau ar ne to uzraksti vai kas un kādreiz bloķēja ip utt..

Ivis
05.10.2022 10:06
Reply to  digitalk

Don’t mess with Elon funboys

Skābene
05.10.2022 11:11

Prasītos nedaudz vairāk info par Twitter tiesvedību pret Masku. Vismaz Jūlijā bija ziņas, ka Twitter sūdzēs tiesā Masku, jo Masks izteica oferti, Twitter to pieņēma, bet Maksks noleca no darījuma. Pilnīgi iespējams, ka Maksa juristi neredz perspektīvu tiesāties un ir ieteikuši turēt vārdu un pildīt norunu, jo tā būs lētāk.

Čiekurs
05.10.2022 11:15

Lasot viņa pēdējo dienu twītus Ukrainas sakarā, vēlreiz pārliecinājos, ka viņš naudas dēļ stāvēs kā surikats uz pirkstgaliem. Nav viņš ne dumjš, ne kā citādi atpalicis, lai nesaprastu, ka ar savu ietekmi varētu kādreiz arī savaldīties un paklusēt. Spekulants mahinators. Šoreiz pamatīgi iekakāja Ukrainas dārziņā un izdarīja lielu pakalpojumu krievu propagandas mašīnai.

Skābene
05.10.2022 12:58
Reply to  Čiekurs

Neklausies šī vīra vārdos, skaties viņa darbos!

Kkā tā
05.10.2022 13:13
Reply to  Skābene

Domā par tiem darbiem, par kuriem tantiņas pieturā runā, ka ASV valdība slepus maksājusi ebolonam par starlinkiem Ukrainai?

bobis
08.10.2022 21:33

Nav ipasi gudrs.

Reklāma