Web Analytics
More
  Reklāma

  Ap jauno iPhone 14 Pro ekrāna izgriezumu izveidota pingponga stila spēle

  Jaunākie raksti

  Patiesībā šis pat nepārsteidz, jo ap Apple produktiem cilvēki vienmēr izdomā interesantas lietas, kā pasmieties par to vai izveidot kaut ko noderīgu. Šajā reizē kāds izstrādātājs diezgan nopietni vērā ņēmis jauno ekrāna izgriezumu, ap to izveidojot pingponga stila spēli, kurā jāatsit bumbiņa.

  Spēles “Hit the Island” darbība ir pavisam vienkārša, jo spēlētājam ir jāvirza pamats telefona apakšā, pret kuru atsitīsies bumbiņa, un pēc tam tai ir jāatsitas arī pret jauno ekrāna izgriezumu, ko Apple dēvē par Dynamic Island. Šādā veidā jānodrošina nepārtraukta atsišanās abās ekrāna pusēs. Par katru atsitienu pret izgriezumu spēlētājs saņems punktu.

  Savācot arvien vairāk punktu, bumbiņas ātrums sāks palielināties, kā arī ar laiku parādīsies vairākas bumbiņas, ar kurām nepieciešams darboties. Mobilā spēle ir pieejama bez maksas, un tieši paredzēta iPhone 14 un iPhone 14 Pro Max modeļiem. Tomēr arī iepriekšējie iPhone modeļi to var izmantot, tādā gadījumā bumbiņa būs jāatsit pret ekrāna augšējo izgriezumu, kāds joprojām ir iPhone 14 modelim.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Normunds
  21.09.2022 12:21

  Pilnīgs stulbums…

  Tītars
  21.09.2022 13:14

  Nē, tas ir pilnīgs stulbums, jo nesakrīt ar Normunda ikdienas normām un pieņemtajiem principiem.

  Cauraudzis
  21.09.2022 17:22

  Pēdējais iemesls iegādāties iPonu.

  Reklāma