Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple iPhone 14 iespēja pieslēgties satelītiem varētu būt pieejama ārpus ASV jau šogad

  Jaunākie raksti

  Reizē ar jauno iPhone 14 prezentāciju, Apple izziņoja, ka šie telefona modeļi būs spējīgi savienoties ar satelītiem,  Pagaidām gan šī funkcionalitāte darbosies ASV un Kanādā, taču parādījusies informāciju, ka jau šī gada laikā pieejamo valstu klāsts varētu paplašināties.

  Jaunā funkcionalitāte ir pieejama vienīgi iPhone 14 un iPhone 14 Pro modeļiem, un tā paredzēta, lai tajos gadījumos, kad nav pieejams mobilais pārklājums vai bezvadu internets, lietotājs spētu sazināties ar ārkārtas palīdzības dienestiem. Tāpat Apple piedāvās iespēju ar satelītu palīdzību dalīties ar savu lokāciju caur Find My lietotni.

  Tā kā pieslēgšanās prasīs ilgāku laiku nekā tas ir ar mobilo tīklu pārklājumu, uzņēmums ir izstrādājis īpašu algoritmu un darbības, lai pēc iespējas labāk sagatavotu lietotāju precīzai un īsai komunikācijai ar ārkārtas dienestiem. Kā jau tika teikts septembra sākumā, tad šis serviss sākumā būs pieejams vienīgi ASV un Kanādā, un tas būs par maksu, taču vismaz ne tuvākos divus gadus pēc iPhone 14 iegādes.

  Tagad parādījusies jauna informācija, ka pieejamo valstu skaits tomēr varētu palielināties vēl līdz šī gada beigām, kā arī nākamajā gadā tas tikai pieaugs. Joprojām gan nav zināma precīza informācija par servisa izmaksām no klienta puses. Apple saredz nākotni satelītu savienojumu tehnoloģijām, un tā gatavojas ieguldīt 450 miljonus ASV dolāru, lai uzlabotu infrastruktūru turpmāko gadu laikā.

  Avots9TO5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma