Web Analytics
More
  Reklāma

  Pastāv iespēja, ka “Amazon” var nesaņemt atļauju iegādāties “iRobot” un “One Medical”

  Jaunākie raksti

  Iepriekš jau esam rakstījuši par e-komercijas giganta “Amazon” plāniem iegādāties robotputekļsūcēju ražotāju “iRobot” un primārās aprūpes sniedzēju ASV “One Medical“. Lai arī varētu šķist, ka šie darījumi ir tikpat kā notikuši, Federālā tirdzniecības komisija var patraucēt to oficiālu noslēgšanu.

  Par plāniem nopirkt šos abus uzņēmumus “Amazon” paziņoja vasarā. Uzņēmums bija plānojis par 1,7 miljardiem dolāru iegādāties “iRobot”, savukārt “One Medical” iegādei atvēlētu 3,9 miljardus dolāru. Tagad Federālā tirdzniecības komisija ir sākusi nopietni izskatīt sos abus potenciālos darījumus, uzdodot arī detalizētus jautājums abiem uzņēmumiem, ko “Amazon” gatavs nopirkt. Skaidrots, ka izmeklēšanas mērķis ir noskaidrot, vai šie darījumi sniegtu “Amazon” negodīgas priekšrocības savienoto ierīču un mazumtirdzniecības tirgos.

  ReklāmaAdvertisement

  Nav skaidrs, cik ilgi Federālā tirdzniecības komisija veiks izmeklēšanu, taču tai nebūtu grūti darījumu noslēgšanu aizkavēt vismaz par gadu. Attiecībā uz “Amazon” sliktākais scenārijs, visticamāk, būtu saistīts ar tiesas prāvām no komisijas puses.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma