Reklāma

“Diablo Immortal” divu nedēļu laikā nopelnījusi 24 miljonus dolāru

Jaunākie raksti

Volvo investēs 1,25 miljardus eiro elektroauto rūpnīcā Slovākijā

Slovākijas ekonomikas ministrs Ričards Suliks pavēstījis, ka zviedru autoražotājs Volvo valsts austrumdaļā plāno būvēt jaunu elektroauto rūpnīcu. Kopējās investīcijas...

Huawei pēc šķiršanās no Leica izziņo XMAGE

Huawei paziņojis, ka turpmāk pie viedtālruņu kameru tehnoloģijām strādā ar XMAGE zīmolu. Šāds paziņojums nāk neilgi pēc Huawei un...

Jaguar ap 2025. gadu iepazīstinās ar trim elektriskiem SUV

Britu sporta auto ražotājs Jaguar 2025. gadā iepazīstinās ar trim pilnībā elektriskiem SUV, ziņo Autocar. Tas nozīmē, ka vismaz pagaidām...

Apple Watch 7 izturības reklāma varētu būt priekšvēstnesis izturīgāka modeļa iznākšanai

Iesākot jūliju, Apple izlaidis sava stila košu un produktus slavinošu reklāmu, šajā reizē norādot uz Apple Watch Series 7...

Samsung Galaxy S22 Ultra pārdošana pārsniedz jebkuru Note sērijas modeli

Samsung, iespējams, paši bija vainīgi pie zemiem Galaxy Note sēriju pārdošanas apjomiem, jo Galaxy Note bija lielāka izmēra viedtālruņi,...

Pašā jūnijā sākumā videospēļu izstrādātāji Blizzard oficiāli prezentēja savu otro mobilo spēli, kas ir “Diablo Immortal“. Šajā neilgajā laikā tā ieguvusi visai lielu popularitāti, un spējusi iegūt 24 miljonus dolāru.

Pašā pamatā mobilā spēle ir pieejama bez maksas, un tā ir lejupielādēta 8,5 miljonus reižu, no kurām 26% nāk tieši no ASV, kā arī šīs puses spēlētāji ir bijuši naskākie tērētāji, sastādot 43% no kopējiem ieņēmumiem. Salīdzinot ar otru Blizzard mobilo spēli “Hearthstone”, kas maijā nopelnījusi 5 miljonus dolāru. Līdz ar to “Diablo Immortal” veiksme ir acīmredzama.

Kaut arī Blizzard monetāzācijas sistēma saņēmusi kritiku, bija skaidrs, ka tieši ar jaunu “Diablo” spēli tā nevarētu izgāzties vai nestrādāt. Tagad faniem ir jāuztraucas par to, ka esošā shēma ir pietiekami veiksmīga, un kā tā ietekmēs nākamās izlaistās spēles. Viens no gaidītākajiem vārdiem ir “Diablo IV“, kura naudas pelnīšanas sistēmas atšķirsies no “Diablo Immortal”, un jau tagad zināms, ka tā būs parastā videospēle, kuru varēs vienkārši iegādāties. “Diablo IV” būs pieejama datoriem, PlayStation un Xbox spēļu konsolēm, tomēr precīzs izlaišanas datums gan nav zināms.

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
12 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
REALAIS
21.06.2022 09:53

Varēja šito izlaist, kam tur reklamēt spēli, kas ir uztaisīta priekš 0,1% spēlētāju. Pilns internets ir ar negācijām par šito spēli, kas beigās palielam nav īsti spēle, bet naudas slaucamā mašīna, ja grib paspēlēt vairāk nekā tikai stāsta daļu, kam šāda tipa spēles ir domātas.

Kursors.lv
21.06.2022 10:33
Reply to  REALAIS

Manuprāt, ir svarīgi informēt par visu aktuālo (gan labo, gan slikto) tehnoloģiju pasaulē un Diablo zīmols ir leģendārs.

REALAIS
21.06.2022 11:02

Jā, bet šī mobilā spēle ir spļāviens sejā visiem Diablo faniem. Tehnoloģija kā manipulēt ar cilvēkiem izmantojot visus psiholoģiskos trikus, kas ir zināmi, lai ievilinātu cilvēkus šajās lamatās.
Es vienkārši esmu kā teikt “Salty”, ka viņi izdomāja šādi izķengāt Diablo vārdu, lai nopelnītu uz ātro kaut ko. Un te vēl tie 24 miljoni ir neapmierinoši viņiem. Viņi nespēj vēl joprojām palaist šo spēli Ķīnā, kur Ķīna dominē visās Mtx tipa spēlēs pēc iztērētās naudas.

Kursors.lv
21.06.2022 11:06
Reply to  REALAIS

Es tev pilnībā piekrītu. Tieši tāpēc arī ir šādi raksti, lai varam par to diskutēt.

REALAIS
21.06.2022 12:14

Tagad gaidot Diablo 4, ir jākasa pauris. Sola, ka Diablo mikromaksājumi būs tikai kosmētiski, bet redzot, ka to pašu PR cilvēks teica par šo immortal, tad uzticamības vairāk nav. Bet dienas beigās, cilvēki balso ar saviem makiem. Šī industrija nav pārvaldīta, loot box tipa spēles iet uz urrā un no atkarīgajiem ienes tik daudz naudas, tad kam izstrādāt labu spēli, ja var izstrādāt ojay spēli un piegrūst ar monetizāciju. Paskat kā Genshin Impact rullē uz priekšu. Nepaturams. To pašu varētu teikt par Lost Ark, bet Lost ark atļāvās uzlikt dienas limitu 400$ tērēšanai.

Čiekurs
21.06.2022 11:07
Reply to  REALAIS

Atliek vien cerēt, ka šito sērgu izdzīs ar likuma palīdzību. Citādi neredzu iemeslu, kāpēc, lai tie naudas slaucēji neturpinātu iet to pašu ceļu. Piķis nāk pārāk viegli, lai no tā atteiktos. Gods viņiem neinteresē.
Kā tur bija ar šo spēli, lai pilnībā izietu… 110000$, vai 30 gadus nepārtraukta spēlēšana?

REALAIS
21.06.2022 11:19
Reply to  Čiekurs

Tas ir kā paceicās. 110k noteikti nav iespējams. Twitch strīmeris iztērēja 16k $, lai dabūtu 1x! 5/5 dārgakmeni. Tam dārgakmenim vajag vēl vairāk naudas ieguldīt, lai dabūtu to 10.līmenī. Un kopā ir vieta 6 tādiem dārgakmeņiem.
Viņš kā dabūja to, tā izdzēsa profilu un atinstalēja spēli.

Roberts
21.06.2022 12:57

Diablo ir forš p2w lai dabūtu 1 x legendary 5 star gem vidēji ir jāinvestē 5000 USD.

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
21.06.2022 13:32

Tas nav kaut kāds neizdevies 1. aprīļa joks?

REALAIS
21.06.2022 14:33

Par ko tieši? Ka ir cilvēki, kas kā traki terē naudu mobilajās spēlēs, lai būtu spēcīgāki nekā citi pēc iespējas ātrāk?

Aigars
22.06.2022 09:10

Vai tiešām veiksme ir acīmredzama? Diablo 3, divu nedēļu laikā nopelnīja 200 miljonus pirmā gada laikā 1 miljardu USD. kopumā iegādāta spēle 30 milj. reižu. Diablo imor*al uz doto brīdi ir 3 visu laiku sliktāk novērtētā PC spēle, Protams jāmin ka Imoral skaitās kā mobile entry, un appstore un play veikalā ir novērtēts visai augstu. Bet arī cilvēkiem kas spēlē spēles tikai telefonā aiziet informācija par spēles agresīvajiem mikromaksājumiem un ja spēlētājs vēlas kaut ko vairāk par pliku stāsta iziešanu ir jāatver naudas maks diezgan plaši vaļā, un Endgame spēle kas turpinās pēc stāsta iziešana ir mērķis vairumam spēlētāju. Uz… Read more »

REALAIS
22.06.2022 11:01
Reply to  Aigars

24 miljoni divās nedēļās nav daudz. Bet te vēl spēle nav Ķīnā. Un mobilās spēles, ja paliek populāras, paliek tādas ar gadiem.
Paskaties uz Candy Crush apgrozījumu. 2012. gadā, kad spēle iznāca tā apgrozīja 77 miljonus pa gadu. 230m gadu vēlāk. Un tagad 8 gadu laikā ir apgrozīti, no 2012.-2020. gadam 7,5 Miljardi.

Cik Diablo 3 ir guvis kopējos ienākumus? Tos pašu 300m max? Mobilā spēles ieskrienas apgrozījumā, ja spēles notur un audzē popularitāti gadu no gada.

Reklāma