More
  Reklāma

  Sony izziņojis jaunas LinkBuds S bezvadu austiņas

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā nedēļā Sony izziņoja atjauninātu WH-1000XM5 bezvada austiņu versiju, taču tie nav visi lielie jaunumi, jo uzņēmums izziņojis arī in-ear tipa bezvadu austiņas LinkBuds S, kas solās būt ļoti labs produkts ikdienas lietošanā.

  LinkBuds S papildinās esošo LinkBuds austiņu sēriju, tikai ar nedaudz klasiskāku formu nekā LinkBuds. Jaunais modelis vizuāli atgādinās WF-C500 bezvadu austiņas. Sony tiešām jāpiedomā pie nosaukumiem, bet ko nu par to. LinkBuds S vismaz pēc solītā noteikti būs vienas jaudīgas austiņas ar visām labākajām īpašībām. Protams, tām būs aktīvā trokšņu slāpēšana. Uzņēmums pat norāda, ka, izmantojot šīs austiņas, tās spēs automātiski pielāgoties ikdienas ritmam, kad ir jāatskaņo mūzika vai kad ir nepieciešams dzirdēt apkārtējos cilvēkus.

  Esošais dizains austiņas padarīs tik ērtas, ka tās nebūs nepieciešams izņemt no auss. Kā piemērs minēts cilvēka iegriešanās pēc kafijas, un pasūtot savu dzērienu austiņas spēs automāstiski noreaģēt, ka ir jāspēj sadzirdēt apkalpojošais personāls, bet pēc tam atkal var spēlēt mūziku. LinkBuds S būs aprīkotas ar 5mm draiveri un Sony izstrādāto V1 skaņas apstrādes procesoru, kas atbildēs par trokšņu slāpēšanu. Uzņēmums norāda, ka šī kombinācija īpaši izcels dziesmu vokālus un spēcīgus basus, vismaz šajā austiņu kategorijā. Papildu tiek norādīts uz sadarbību ar papildinātās realitātes spēlēm, jo austiņās skaņa nāks no tās puses, kurā attiecīgi skatās spēlētājs.

  Bez tā visa varēs izmantot Google piedāvāto Fast Pair iespēju, kas ļauj automātiski pārslēgties starp dažādām Android ierīcēm. Tieši tāpat kā Apple ekosistēmā. LinkBuds S ar vienu uzlādi un aktīvo trokšņu slāpēšanu darbosies sešas stundas, bet kārbiņa nodrošinās vēl 14 stundu darbību. Ekspektācijas pret šo modeli noteikti ir lielas, un arī cena liekas ļoti konkurētspējīga, kas ir 199,95 EUR. Latvijā tās būs pieejamas no 25. maija.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma