More
  Reklāma

  Jaunais Sony PlayStation Plus spēļu abonēšanas serviss Eiropā būs pieejams no 23. jūnija

  Jaunākie raksti

  Pirms nepilniem diviem mēnešiem parādījās pirmā informācija par to, ka Sony pārveidos PlayStation spēļu abonēšanas servisus, bet tagad zināms, ka Eiropā tie oficiāli būs pieejami no 23. jūnija.

  Ja nu Līgo vakars nav jums aktuāli svētki, tad vismaz visas nakts garumā būs iespēja baudīt daudz dažādu videospēļu, jo publiskots arī pieejamo spēļu saraksts šajos abonēšanas plānos. Jaunais PlayStation Plus serviss būs līdzīga alternatīva Xbox Game Pass, kas piedāvā spēlēt daudz dažādu spēļu par fiksētu mēneša maksu. Līdz šim Microsoft veikums bija krietni pārāks, tomēr Sony vēlas mainīt situāciju.

  Par lētāko PlayStation Plus Essential plānu, kura cena būs 8,99 EUR, ļaus mēnesī iegūt divas jaunas spēles, kā arī tās spēlēt daudzspēlētāju režīmā, līdz ar to tas neļauj piekļūt plašajai videospēļu bibliotēkai. Taču nākamais plāns PlayStation Plus Extra par 13,99 EUR mēnesī jau būs labāks darījums, jo tas piedāvās plašāku spēļu klāstu. Piemēram, izvēloties šo plānu, īpašnieks varēs spēlēt jauno “Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” vai “NBA 2K22”, tomēr plašāks būs tieši iepriekš izlaisto PS4 spēļu piedāvājums. Vismaz servisa sākumā.

  Izvēloties dārgāko 16,99 EUR plānu Plus Premium varēs piekļūt tādām klasikām kā “Tekken 2”, “Worms World Party” un “Devil May Cry HD Collection”. Līdz ar to šis plāns piedāvās iespēju piekļūt vecajām spēlēm. Cenu ziņā dārgākie divi plāni ir līdzīgi Xbox piedāvājumam, un tagad varēs salīdzināt, kurš serviss nākamo mēnešu laikā būs veiksmīgāks. Šeit gan der atcerēties, ka Sony PlayStation 5 joprojām ir grūtības iegādāties, tikmēr ar Xbox situācija ir labāka.

  6 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  18.05.2022 13:31

  pareizais virsraksts:

  «Jaunais Sony PlayStation Plus spēļu abonēšanas serviss Latvijā joprojām nebūs pieejams arī no 23. jūnija»

  Sony has revealed that it’ll be bringing its cloud streaming services to additional regions across Europe. Previously, PlayStation Now was unavailable in various countries, but with the launch of the overhauled PS Plus in June, the following regions are being added to the list:

  Bulgaria
  Croatia
  Czech Republic
  Greece
  Hungary
  Malta
  Poland
  Republic of Cyprus
  Romania
  Slovakia
  Slovenia

  REALAIS
  18.05.2022 14:22
  Reply to  digitalk

  Latvija nav iekš Playstation kā reģions un arī var negaidīt ko tādu. Pārāk mazs tirgus. Nav jēgas rakstīt pesimistiskus virsrakstus :D

  ANON
  18.05.2022 14:48
  Reply to  REALAIS

  Un Maltā ir pietiekami liels tirgus ar ~500k iedzīvotājiem?
  Tur jābūt citam iemeslam kāpēc Playstation un Xbox nav Baltijā

  REALAIS
  18.05.2022 15:28
  Reply to  ANON

  Rēķinot uz 1 cilvēku, Maltas ekonomika ir tuvu 2x lielāka nekā Latvijas. Tur tev arī būs viens no lielākajiem iemesliem.

  digitalk
  18.05.2022 22:11
  Reply to  REALAIS

  >Pārāk mazs tirgus.

  pastāsti to Stīmam un Nintendo. tieši tāpēc ir jēga rakstīt reālistiskus virsrakstus, nevis bez jēgas slavināt snobiskas kompānijas.

  REALAIS
  18.05.2022 23:43
  Reply to  digitalk

  Bet cilvēki reālistiski lieto Playstation arī Latvijā, un viņiem tās ziņas arī var noderēt kas kur un ko. Ieslīgt katrās ziņās par servisa neesamību Latvijā oficiāli ir salīdzinoši lieka informācija. Kā ir tā ir, varbūt kādreiz Sony saņemsies uztaisīt kaut vai Baltijas reģionu vienotu. Bet vismaz mūsdienās ir ļoti daudzi varianti kā tikt pie servisa pa apkārtceļiem.

  Reklāma