Reklāma

LiveWire prezentē savu otro elektrisko motociklu “Del Mar”

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

Motociklu ražotāja Harley-Davidson izveidoties elektrisko motociklu zīmols “LiveWire” prezentējis savu otro modeli ar nosaukumu “Del Mar”. Tas ir vidēja izmēra motocikls, kas veidots ar domu to padarīt pieejamāku un atraktīvāku gados jaunai auditorijai.

Šis motocikls veidots uz “Arrow” platformas. Līdzīgi kā platformas auto pasaulē, arī “Arrow” ir modulāra platforma, kas paredzēta kā pamats dažādiem elektriskajiem motocikliem. “Del Mar” aprīkots ar strukturālo bateriju paku, kas daļēji aizstāj klasisko rāmi. Citas detaļas, piemēram, invertors, vadības sistēma un iebūvētais lādētājs apvienoti vienā vienībā un novietoti baterijas malā.

Elektriskais motors spēj attīstīt 80Zs jaudu, kas ir par 20% mazāk nekā pirmajam “LiveWire” modelim. Arī svars ir samazināts par 25%, salīdzinot ar pirmo modeli – šis motocikls sver 190 kilogramus. Ražotājs sola, ka līdz 100km/h motocikls ieskriesies 3,5 sekundēs. “LiveWire” pagaidām nav izziņojis pilnīgi visas tehniskās nianses, tāpēc nav zināma precīza baterijas ietilpība, taču pilsētā ražotājs tēmē uz 160 kilometriem ar vienu uzlādi. Cik varēs nobraukt ārpus pilsētas, ir atklāts jautājums.

Motocikls aprīkots ar GPS, kā arī mobilā tīkla savienojumu, tādējādi iespējams saņemt “over-the-air” programmatūras atjauninājumus. “LiveWire” arī atklāja, ka notiekot darbs pie nākamā modeļa izstrādes, kas būs vēl mazāks, vieglāks, arī mazjaudīgāks, bet arī lētāks.

“Del Mar” pie klientiem sāks ierasties nākamā gada 2. ceturksnī, bet tā cena tiek plānota ap 15 tūkstošiem dolāru. Pats ražotājs norādījis, ka tā ir plānotā cena, liekot noprast, ka ir iespējamas izmaiņas. Droši vien ne uz lētāko pusi.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma