Web Analytics
More
  Reklāma

  Mozilla Thunderbird e-pasta klients beidzot būs pieejams mobilajās ierīcēs

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Mozilla paziņojis, ka Thunderbird mobilās lietotnes izstrāde ir kļuvusi par tās otro prioritāti savā produktu attīstības līnijā, tomēr tas varētu būt krietni par vēlu.

  Šis e-pasta klients it nemaz nav populārs lietotāju vidū, jo tā tirgus daļa ir 0,08%, un principā to var uzskatīt par aizmirstu, tomēr uzņēmums, kā vienu no šī brīža prioritātēm, saredz mobilās lietotnes izveidošanu un piedāvāšanu klientiem. Visticamāk, ka mūsdienās cilvēki izvēlas Gmail, Outlook vai Apple Mail lietotni. Pirmā prioritāte Mozilla acīs ir Thunderbird lietojamības uzlabošana, kam savā ziņā var piekrist, jo tās vēsmas joprojām nāk no pagātnes.

  Reklāma

  Vienīgais ieguvums varētu būt tas, ka Mozilla Thunderbird plānots veidot kā atsevišķu Android pakotni ārpus Play Store (angliski Android Package (APK)). Tas varētu patikt tiem lietotājiem, kuri vēlas izmantot FOSS tipe e-pasta pārvaldniekus. Tieši šī pieeja varētu būt tā, kas varētu nodrošināt lielāku interesi par Mozilla Thunderbird lietotni. Tomēr uzņēmuma pārstāvji neatklāj, kad tieši lietotne varētu būt oficiāli pieejama. Pirmā testa versija varētu tikt realizēta tuvākajos mēnešos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  10.05.2022 12:03

  > interneta pārlūks

  epasta klients

  > Visticamāk, ka mūsdienās cilvēki izvēlas

  TB ir vienīgais sakarīgais bezmaksas epasta klients zem Win/OSX — w10/11 Mail ir izsmiekls, Apple Mail ir mazkontrolējams un neparedzams, Gmail vispār ir webklients ar likumsakarīgi līku ģīmi caur pārlūku. Outlook lieto korporatīvie mazohisti un cietušie, kurus firma spiež. tāpēc multiplatformu pērkonputna gaidāmā pieejamība uz mobilajiem ir kā gaidīšanas svētki…

  grh
  10.05.2022 12:47
  Reply to  digitalk

  Lietoju Outlook. Izvēlējos labprātīgi. Exchange rullz

  digitalk
  10.05.2022 17:59
  Reply to  grh

  cik cilvēkiem esi piekakājis epastu ar winmail.dat? ;)

  Oskars
  11.05.2022 14:38
  Reply to  grh

  Nu, nu pastasti, kapec Exchange rullz. Ko spej Exchange labak neka IMAP? (Neminesim sinhronizesanu). Ja runa ir par programmu Outlook, tad pati programma to neparveido no pasta POP/IMAP par Exchannge.
  Bet ja outlook.com ir iespejams izmantot ari Exchange iestatijumus.

  Last edited 2 years ago by Oskars
  Krotow
  10.05.2022 17:08
  Reply to  digitalk

  Skatoties kā uztaisīs. Pēdējos gados TB labošanai un papildināšanai šķiet trūka cilvēkresursu. Nupat desktopa versija ir jau pavisam lietojama. Redzēs kāda būs mobilā aplikācija.

  digitalk
  10.05.2022 18:03
  Reply to  Krotow

  TB desktopa versija joprojām nav nekāds zelta gabaliņš no konfigurēšanas un uzvedības viedokļa, bet kā saka “aklo zemē arī vienacainais ir karalis”…

  Krotow
  10.05.2022 19:42
  Reply to  digitalk

  Ganoties pa vidu starp vairāk Linux un krietni mazāk Windows, neko īsti labāku neesmu atradis. Varbūt iemesls ir tikai dažas pastkastes un sakotnējais pasta vienību skaits zem 50000.

  Reklāma