Mozilla tikko izziņojusi būtiskus Thunderbird e-pasta klienta jaunumus, kas tika gaidīti jau ilgi. Thunderbird e-pasta klients ir pamatīgi iepalicis aiz Microsoft Outlook Mail un Google Gmail tīmekļa saskarnes, bet tas viss mainīsies jau tuvāko mēnešu laikā.

Thunderbird e-pasta klienta lietotne šajā gadā kļūs daudz glītāka un modernāka, tā saņems vairākus uzlabojumus. Thunderbird e-pasta klients pratīs sadarboties ar Windows 10 Action Centre, kā arī e-pasta klientam tiks pievienotas jaunās Gmail iespējas.

Diemžēl Mozilla paziņojusi, ka no Thunderbird tiks izņemtas čata saziņas iespējas un arī RSS lasītājs vairs nebūs pieejams.

9
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Jānis LūsisMārtiņšKristaps SkutelisGuntis ČodersJānis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Gatis Rumbens
Guest
Gatis Rumbens

Prieks, ka protams uzlabos interfeisu un funkcionalitāti, bet nu diezgan nelāgi sanāk…gan IRC, gan RSS tiek lietots Thunderbirdā ik pa laikam

LAN
Guest
LAN

Kurus klientus jūs lietojat?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Pēc tam, kad Newton izbeidzās, esmu atpakaļ pie Outlook. Pie tam, arī telefonā.

Jānis
Guest
Jānis

Par outlook uz iphone biju dzirdējis labas atsauksmes, pamēģināju, bet kaut kā īsti “nepavilka”, turpinu lietot ierasto Mail aplikāciju. Laikam jau ieradumam ir liels spēks….

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Zini, konkrēti uz iPhone arī man vairāk patīk lietot noklusēto Mail. Es neteiktu, ka funkcionāli labākais risinājums, bet tomēr kaut kā ērtāk/ātrāk/saprotamāk tas darbojas. Uz Android ar šo ir lielāks bardaks un tur vieglāk pierast pie Outlook.

Guntis Čoders
Guest
Guntis Čoders

Tagad jau arī Gmail app var pievienot jebkuru e-pastu. Es pie tā esmu pieradis.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Es arī Gmail mēģināju izmantot ar 4 e-pasta kontiem, bet kādā no komandējumiem pamatīgi izbesījos un pārgāju atpakaļ uz Outlook. Gmail bija nenormāli gļukains, slikti sinhronizēja e-pastus un visu laiku bija ziņojumu attēlojuma problēmas. Īpaši tas bija jūtams ārzemēs, kad laikam traucēja sliktāki sakari.

Mārtiņš
Guest
Mārtiņš

Cerēsim, ka beidzot ieviesīs pilnvērtīgu funkciju minimizēšanai uz ikonu, citādi jāinstalē visādi Minimize plagini, kas pie tam nobeidzas, kad izlaiž jaunu Thunderbird versiju.

Jānis Lūsis
Guest
Jānis Lūsis

Esmu bijis lojāls un pacietīgs Thunderbird lietotājs, šķiet, kādus >14 gadus. Outlook kā sugu neesmu varējis paciest piņķerīgās, pārbāztās saskarnes dēļ. Nu nepatīk un viss… BET nupat pienāca tas brīdis, kad man tomēr piegriezās Thunderbird regulārā uzkāršanās. Protams, no vienas puses jau var saprast – deviņas IMAP e-pasta adreses un kopējais ziņojumu skaits vairākos desmitos tūkstošu. Līdz šim ~9 mēnešus uz jaunā datora programma griezās normāli, bet tagad vairs nav lietojama vispār (visu laiku not responding). Apnika. Punkts. Palietoju meklētāju, īsi ieskatījos populārāko pasta programmu piedāvājumos un, pats sev par neieradumu, pēc 20 min izmēģināšanas nopirku mūža abonementu Mailbird programmai… Read more »