web analytics

Microsoft Outlook iegūs jaunas balss komandas un uzlabotu funkcionalitāti

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Microsoft nesen kā ziņoja par uzlabojiem savā saziņas programmā Teams, bet pie papildus funkcionalitātes tikusi arī uzņēmuma e-pasta lietotne, kura ir itin populāra tieši biznesa lietotājiem. Tāpat uzņēmums veicina lietotājus pāriet uz mobilajiem risinājumiem.

Outlook mobilā lietotne saņems jaunas balss komandas, lai padarītu ikdienas darbu ērtāku, ļaujot ar savu balsi gan nosūtīt ziņas, izveidot kalendāra ierakstus, kā arī sazināties ar citiem kolēģiem. Tāpat datora un interneta e-pasta versijās būs izcelta iespēja lietotājam lejupielādēt mobilo lietotni, lai pēc tam ar QR koda noskanēšanu uzreiz ielogotos savā e-pastā. Tas ir darīts ar domu, lai popularizētu mobilās Outlook versijas izmantošanu, kā arī piedāvātu papildus mobilitāti.

Tāpat e-pasts paliks nedaudz gudrāks, piedāvājot noteiktu tikšanās laiku kalendārā tajā brīdī, kad tiek atbildēts otrai personai, kā arī Outlook jau pats paredzēs turpmāko tekstu, kas šobrīd ir jau pieejams Gmail servisā. Laikapstākļu informācija parādīsies kalendāra skatā, ļaujot labāk sagatavoties darbadienai. Tāpat parādīsies mazi uzlabojumi, ļaujot vairāk lietu paveikt tieši no paša Outlook, taču šeit var rasties situācija, ka serviss jau kļūst pietiekami pārbāzts ar visām iespējām.

Avots: Microsoft

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
budzis

Diemžēl tas viss nebūs pieejams latviešu valodā

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: