Microsoft nesen kā ziņoja par uzlabojiem savā saziņas programmā Teams, bet pie papildus funkcionalitātes tikusi arī uzņēmuma e-pasta lietotne, kura ir itin populāra tieši biznesa lietotājiem. Tāpat uzņēmums veicina lietotājus pāriet uz mobilajiem risinājumiem.

Outlook mobilā lietotne saņems jaunas balss komandas, lai padarītu ikdienas darbu ērtāku, ļaujot ar savu balsi gan nosūtīt ziņas, izveidot kalendāra ierakstus, kā arī sazināties ar citiem kolēģiem. Tāpat datora un interneta e-pasta versijās būs izcelta iespēja lietotājam lejupielādēt mobilo lietotni, lai pēc tam ar QR koda noskanēšanu uzreiz ielogotos savā e-pastā. Tas ir darīts ar domu, lai popularizētu mobilās Outlook versijas izmantošanu, kā arī piedāvātu papildus mobilitāti.

Tāpat e-pasts paliks nedaudz gudrāks, piedāvājot noteiktu tikšanās laiku kalendārā tajā brīdī, kad tiek atbildēts otrai personai, kā arī Outlook jau pats paredzēs turpmāko tekstu, kas šobrīd ir jau pieejams Gmail servisā. Laikapstākļu informācija parādīsies kalendāra skatā, ļaujot labāk sagatavoties darbadienai. Tāpat parādīsies mazi uzlabojumi, ļaujot vairāk lietu paveikt tieši no paša Outlook, taču šeit var rasties situācija, ka serviss jau kļūst pietiekami pārbāzts ar visām iespējām.

Avots: Microsoft

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
budzis

Diemžēl tas viss nebūs pieejams latviešu valodā