Web Analytics
More
  Reklāma

  Sennheiser piedāvā bezvadu austiņas, kas sportošanas laikā spēs slāpēt smagas elpošanas skaņu

  Jaunākie raksti

  Vācu uzņēmums Sennheiser ir izlaidis jaunas bezvadu austiņas Sport True Wireless buds, kuras pēc pašu vārdiem spēs slāpēt tās skaņas, kādas no mums rodas aktīvi sportojot.

  Tas būs iespējams pateicoties gan austiņu uzbūvei, kas būs spējīgas bloķēt nevajadzīgu trokšņu ielaišanu ausī, kā arī īpašajam Aware EQ režīms, kas spēs slāpēt tādas skaņas kā smaga elpošana, sirds sišanās un aktīva kāju darbība. Papildu tam bezvadu austiņas būs aprīkotas ar Adaptable Acoustic sistēmu, kas ļauj lietotājam izvēlēties starp atvērtiem un aizvērtiem ausu adapteriem un pielāgot ekvalaizera iestatījumus, lai mainītu skanējumu treniņu laikā.

  To visu varēs izdarīt caur speciālo lietotni, kā arī Sennheiser austiņām komplektā nāks trīs dažādu izmēru mīkstie uzgaļi un četras “kājiņas”, lai labāk fiksētos ausīs. Tās būs aprīkotas ar 7mm draiveri, kas nodrošinās labu basu skanējumu un pietiekami dzidru skaņu. Kā jau sportam paredzētām austiņām, tām ir svarīga ūdensaizsardzība, un konkrētais modelis ir saņēmis IP54 novērtējumu. Tas nozīmē, ka Sport True Wireless austiņas ir pasargātas no putekļiem, sviedriem un ūdens šļakatām. To darbības laiks ar vienu uzlādi var sasniegt pat līdz deviņām stundām, kas ir visai iespaidīgs ilgums.

  Sennheiser Sport True Wireless bezvadu austiņas būs pieejamas sākot no 3. maija, un tās ir iespējams iegādāties uzņēmuma mājaslapā ar piegādi uz Latvija. To cena ir 135 EUR.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma