Web Analytics
More
  Reklāma

  “Epic Games” un “Lego” apvienojas, lai radītu metaversu bērniem

  Jaunākie raksti

  Metaversa jēdzienu savā biznesa attīstībā iekļauj arvien vairāk uzņēmumu, cerot uz solītajiem labumiem, ko šī jaunā pasaule nesīs. Tikmēr divi izklaides uzņēmumi – videospēļu izstrādātājs “Epic Games” un rotaļlietu ražotājs “Lego” – nolēmuši apvienoties, lai radītu metaversu bērniem.

  “Epic Games” izpilddirektors Tims Svīnijs saka, ka esot prieks apvienoties ar “Lego”, lai kopīgiem spēkiem metaversā izveidotu telpu, kas ir “jautra, izklaidējoša un paredzēta bērniem un ģimenēm”. Pašreiz gan plašāka informācija par šiem plāniem nav. Taču abi uzņēmumi apgalvo, ka gala rezultāts būšot ģimenei draudzīga virtuālā telpa, kur galvenais fokuss tiks likts uz bērnu drošību, labklājību, privātumu un digitālās pieredzes kontroli.

  ReklāmaAdvertisement

  Tomēr šī apvienība, no malas raugoties, šķiet jēgpilna un mudina domāt par labu rezultātu. “Epic Games” ir liela pieredze virtuālo pasauļu veidošanā, par piemēru ņemot to pašu “Fortnite” videospēli. Savukārt “Lego” arvien labāk labāk izrāda savu videospēļu radītāja māku, ko pierāda “Lego Star Wars: The Skywalker Saga” spēle.

  Pagaidām nav zināms, kā šis metaverss bērniem varētu izskatīties, kad būs pieejams un kādās platformās izlaists. Taču, ja būs kas jauns, noteikti ziņosim.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma