Reklāma

ELKO ievieš tiešās piegādes (dropshipping) pakalpojumu

Jaunākie raksti

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Kāds vīrietis Lielbritānijā apcietināts, jo ar “AirTag” izsekojis savu bijušo draudzeni

Izsekošanas piekariņi ir praktiski situācijās, kad jāsameklē kāda nozaudēta lieta, piemēram, naudas maks vai telefons. Tomēr domāju, ka neviens...

“SpaceX” orbītā nogādājis jau 3000 “Starlink” satelītu, taču saskaras ar problēmām

Īlona Maska vadītais uzņēmums "SpaceX" turpina izvērst savu ātrgaitas satelītu interneta projektu "Starlink", šīs nedēļas sākumā orbītā nogādājot vēl...

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

Izplatītājs ELKO nupat ir uzsācis tiešās piegādes pakalpojumu (dropshipping), solot samazināt pārkraušanu skaitu, izlaist pārpakošanu mazumtirgotāja pusē un veikt piegādes ātrāk.

Pateicoties IT un sadzīves elektronikas piegādes nozares tehnoloģiskajai modernizācijai, tagad ir iespējams atteikties no nevajadzīgām darbībām, kļūstot ilgtspējīgākiem un efektīvākiem.

“Paku termināļu tīkla paplašināšana samazina nepieciešamību apmeklēt veikalu. Virtuāla noliktavas integrācija starp partneriem, izmantojot mūsdienīgu API tehnoloģiju, vairs nerada nepieciešamību mazumtirgotājam uzturēt lielus preču krājumus. Tas nozīmē, ka tagad, pie mazumtirgotāja iegādāta prece var tikt piegādāta pircējam pa tiešo no vairumtirgotāja, to saņemot pakomātā vai ar kurjera piegādi. Svarīgi – tirgus un partneri tagad ir gatavi to novērtēt,” Andrejs Gavrilovs, ELKO Tirdzniecības biroja direktors Baltijā un Polijā skaidro jauno pakalpojumu.

Pašlaik ELKO sadarbojas ar DPD, izmantojot to paku saņemšanas punktus, automatizētos paku termināļus un kurjera pakalpojumus. Norit sarunas arī ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai uzlabotu pakalpojuma pieejamību.

“Katru gadu gan biznesa klientu, gan mazumtirdzniecības segmentā pieaug pieprasījums pēc paku piegādēm, izmantojot automatizētos paku termināļus jeb pakomātus. DPD pētījumi liecina, ka 75 % regulārie tiešsaistes veikalu pircēji izvēlas saņemt savu sūtījumu pakomātos. Šis pakalpojums lieliski atbilst mūsdienu dinamikai, sniedzot iespēju klientam saņemt sūtījumu sev ērtā laikā. Esam gandarīti par plašo tīklu, ko esam izveidojuši, – Eiropā ir jau 58 000 DPD Pickup punkti. Sūtījumu saņemšana Pickup tīklā ir arī videi draudzīga, jo ļauj uz vienu adresi nogādāt sūtījumus vairākiem adresātiem,” norāda Jānis Grants, DPD Latvija valdes priekšsēdētājs.

Virtuālo noliktavu integrācija apvienojumā ar izplatītāja sniegto tiešo piegādes pakalpojumu var būtiski mainīt mazumtirgotāju darbību.

“Iedomājieties, cik daudz jūs varat ietaupīt, ja jums vairs nav jāuztur lielas noliktavu telpas, jāgādā par lēnas aprites precēm, jānodrošina darbinieki, kas organizē pārkraušanu un veic pārpakošanu? Tā vietā varat pievērsties pamatdarbībai – attīstīt savu tiešsaistes veikalu vai tirdzniecības vietu. Mēs ceram pārņemt arvien vairāk ar loģistiku saistītu funkciju, sniedzot pakalpojumus, kas ļauj ietaupīt naudu un palielina pievienoto vērtību visai piegādes ķēdei,” piebilst Andrejs Gavrilovs

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis
18.01.2022 07:51

Kuri veikali izmanto ELKO noliktavas?

Kārlis Rozenbergs
18.01.2022 08:37
Reply to  Jānis

Visi. :D

Biteme
18.01.2022 08:59

Sen jau darbojas drag-and-drop sūtījumu veids. Kad no vilktiem ratiņiem lidostā izkrīt kaste)

Hax
18.01.2022 09:19

Kas ir “pakamotātos.”??

Kursors.lv
18.01.2022 09:35
Reply to  Hax

Paldies, salabots!

Pigors
18.01.2022 14:47
Reply to  Hax

Slinkums lietot ctrl+enter?

digitalk
18.01.2022 15:36
Reply to  Pigors

to šobrīd nereklamē, cilvēks var nezināt, ka tāds ir.

digitalk
18.01.2022 13:32

par bezjēdzīgiem tēriņiem un resursu izniekošanu derētu izdrāzt Saeimu un VID, jo Elko (un arī citi likumu ievērojoši tirgotāji) ir spiesti drukāt sūtījuma pavadlapas, bezjēdzīgi tērējot drukas resursus. valstī ir aizliegti epasti?

vismaz viena (biežāk divos eksemplāros) papīra lapa ar lāzernieka apdruku + pašlīmējoša plastmasas kabata. pareiziniet uz piegāžu skaitu gadā no visiem vietējiem vairumniekiem.

Reklāma