Web Analytics
More
  Reklāma

  Mercedes atsauc atsevišķus “EQS” un S-klases eksemplārus multimediju sistēmas defekta dēļ

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Mercedes izsludinājis atsaukumu abiem saviem flagmaņiem “EQS” un S-klasei, jo tos skāris multimediju sistēmas defekts – tiek ziņots, ka atsevišķu mašīnu īpašnieki braukšanas laikā varējuši sērfot internetā vai skatīties video. Pašsaprotamu iemeslu dēļ šīm iespējām būtu jābūt bloķētām braukšanas laikā, tāpēc autoražotājs izsludinājis atsaukumu, lai kļūmi novērstu.

  Ņemot vērā par kādām mašīnām ir runa, skaidrs, ka problēma nav skārusi milzīgu daudzumu auto – problēmas bijušas vismaz 227 eksemplāriem. Problēma pirmoreiz tika novērota kādā S-klases eksemplārā Vācijā, kas Mercedes lika uzsākt izmeklēšanu. Noskaidrojies, ka problēmu var atrisināt ar vienkāršu programmatūras atjauninājumu.

  ReklāmaAdvertisement

  Abi modeļi izmanto vienu un to pašu MBUX multimediju sistēmu ar 12,8 collu skārienjūtīgo ekrānu. Tiesa, EQS iespējams pasūtīt ar 56 collu “Hyperscreen” – tas sastāv no trīs savienotiem ekrāniem un stiepjas visā priekšējā paneļa platumā. Daudzviet šo papildopciju gan nav iespējams iegūt pusvadītāju deficīta dēļ.

  Šāds paziņojums un atsaukums vēl jo interesantāks ir tieši tagad, jo Tesla ar programmatūras atjauninājumu nupat atļāva pasažieriem spēlēt videospēles multimediju ekrānā, kamēr mašīna atrodas kustībā. Iepriekš tas bija aizliegts.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma