Quantcast
More
  Reklāma

  “Printful” kopējie pārdošanas apjomi pēc iepirkšanās svētkiem pārsnieguši 1 miljardu dolāru

  Jaunākie raksti

  Jāatzīst, ka drukas ārpakalpojumu uzņēmumam “Printful” šis ir ļoti veiksmīgs gads. Maijā tas kļuva par Latvijas pirmo “vienradzi“, kas deva papildus jaudu turpināt iesākto. Tagad uzņēmums var lepoties ar vēl vienu panākumu – pēc aizvadītajiem iepirkšanās svētkiem – “Black Friday” un “Cyber Monday” – “Printful” kopējie pārdošanas apjomi pārsnieguši vienu miljardu ASV dolāru. Savukārt apdrukāto produktu skaits – 40 miljonus.

  “Printful” līdzdibinātājs un izpilddirektors Dāvis Siksnāns norāda, ka “Black Friday” un “Cyber Monday” ir gada aktīvākais laiks uzņēmumā, kam gatavošanās notiek vairākus mēnešus. Šogad šie centieni attaisnojušies ar uzviju – saņemti teju 285 000 pasūtījumu, nopelnot 13 miljonus dolāru. Līdz ar to šajā periodā uzņēmums sasniedzis jaunus rekordus. Būtiska nozīme bija arī paplašinātajam produktu klāstam – katalogā šobrīd atrodamas vairāk nekā 300 dažāda veida preces, ko “Printful” apdrukās pēc klienta vēlmēm.

  2021. gadā “Printful” turpināja pielāgoties izaicinājumiem, kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju, kā arī piegādes ķēdes problēmām ASV un Eiropā. Pieaugošais pieprasījums pēc norēķiniem tiešsaistē ir “Printful” izaugsmes virzītājspēks, kas ļauj atvērt arvien jaunas ražotnes.

  Jāpiebilst, ka “Printful” dibināts 2013. gadā un sadarbojas ar tādiem e-komercijas milžiem kā “Etsy”, “Squarespace”, “Shopify”. “Printful” biroji un ražotnes atrodas vairākās pasaules valstīs, kopumā nodarbinot ap 2000 cilvēku.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Nelabojams
  03.12.2021 13:24

  Priecājos par panākumiem, kas sasniegti ar reālu darbu, nevis stāvēšanu tuvumā silei. Lai labi fiksi nāk nākamais miljards!

  Reklāma