Reklāma

Iespējams, jaunie MacBook Pro datori būs aprīkoti ar ekrāna izgriezumu

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Pirmdienas, 18. oktobra vakarā, ir gaidāms vēl viena Apple rudens prezentācijas, kuras ietvaros, iespējams, tik atklāji jauni MacBook Pro sērijas portatīvie datori. Vismaz tādas ir gaidas un baumas, kā arī burtiski pagājušajā piektdienā sociālajos tīklos parādījās informācija par to, ka jauno datoru ekrānos varētu būt speciāls izgriezums, līdzīgi iPhone 13 viedtālrunim.

Šīs ziņas gan var uzskatīt par ļoti nedrošām, jo arī vizuālais materiāls ir nesaprotams, taču kāds Reddit lietotājs dalījies ar informāciju, ka jaunajos MacBook Pro ekrāna augšējā daļā būs speciāls kameras izgriezums. Tajā papildu būs iebūvēts mikrofons un sensors, lai mērītu apgaismojumu. Viss šis būs iekļauts modulī, kas veido ekrāna izgriezumu, lai jaunajiem portatīvajiem datoriem displejs gandrīz pilnībā pārklātu visu pieejamo virsmu. Arī skatoties it kā paredzētās izšķirtspējas, ir vērojama noteikta sakarība, tomēr informācija ir ļoti mīklaina. Piemēram, 14 collu ekrāna izšķirtspēja varētu būt 3024×1964, un noņemot 74 pikseļus, kas būtu izgriezuma augstums, saglabātos 16:10 attiecīiba ar 3024×1890 pikseļu izšķirtspēju.

Avots: Weibo

Katrā ziņā tas nebūtu nekas jauns Apple produktu dizainā, jo tiešām atgādinātu visus iPhone modeļus, sākot ar iPhone X no 2017. gada. Tiesa, šis MacBook risinājums nenodrošinātu Face ID biometrisko autentifikāciju, un tiek prognozēts, ka jaunie portatīvie datori būs aprīkoti ar pirkstu nospieduma lasītāju. Sociālajos tīklos saistībā ar šīm baumām jau ir parādījušās smieklīgas interpretācijas, ka izgriezums aizņems pusi ekrāna. Bet par to visu varēsim pārliecināties pirmdienas vakarā, kas ir burtiski ap stūri. Arī šo pasākumu dokumentēsimi kā ierasts, lai pēc iespējas ātrāk nodotu informāciju saviem lasītājiem.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aplis
18.10.2021 09:35

Izgriezums ir PRO pazīme. Galvenais ir nemulst un nenolaist cenu, cilvēki apēdīs gan izgriezumu, gan uzlodēto atmiņu, gan citus kompromisus.

nnjhh
18.10.2021 23:33
Reply to  Aplis

Neraudi , mazo draudzinj. Tavs 200 euro Acer noteikti var izdarit visu atrak.

Rūdolfs Rancāns(@rudolfsr)
18.10.2021 09:49

euu.. bet kāda jēga publicēt baumas dažas stundas pirms prezentācijas?

Kursors.lv
Kristaps Skutelis(@krizdabz)
18.10.2021 10:46

Tieši tāda arī jēga ir – lai raisītu diskusijas arī pirms pasākuma. Vakarā, protams, visi skatīsimies prezentāciju un pēc tam uzreiz informēsim atrādītos jaunumus.

Jnsorange
18.10.2021 20:44

njuss.. cik tad būs cena? ? 3k vai 5k?

Jnsorange
18.10.2021 21:01
Reply to  Jnsorange

Pff… bet ja tiešām efektivitāte tik liela un baterija ātri lādējas, tad iespējams jā – 2.5k nemaz nav dārgi priekš tāda tipa ierīces..

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: