Reklāma

Piektdien atkal novērots “Facebook”, “Messenger”, “Instagram” un “WhatsApp” darbības pārtraukums

Jaunākie raksti

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

“Xiaomi” prezentējis strādājošu cilvēkveidīgo robotu “CyberOne”

Laikam jau sen aiz muguras ir tie laiki, kad elektronikas uzņēmums varēja izziņot jaunu tālruni un dēvēt to par...

“Meta” beidzot sāk testēt “Messenger” sarunu šifrēšanu

Uzņēmums "Meta" jau samērā ilgi strādā pie tā, lai tai piederošās saziņas lietotnes sniegtu pilnu šifrēšanu (end-to-end encryption) čatiem....

Shazam datora versija beidzot iegūst oficiālu atbalstu Apple M sērijas procesoriem

Apple oficiāli jau vairākus gadus ir Shazam īpašnieks, bet tās datora versija bija palikusi nedaudz ēnā, un beidzot, pēc...

Opel Astra apskats – vai Stellantis spēs izglābt Opel?

Opel savas laikā ir piedzīvojis pamatīgas izmaiņas. Pēdējās izmaiņas ir kopš 2017. gada, kad PSA (Peugeot Citroën) automobiļu ražošanas...

Jāatzīst, ka šī nedēļa “Facebook” bija visai smaga, taču arī darba nedēļas izskaņā nedienas turpinājās. Piektdienas pēcpusdienā lietotāji ziņojuši gan par “Facebook”, gan tai piederošo lietotņu darbības pārtraukumu atsevišķos pasaules reģionos. Līdzīga ķibele, kas bija vērojama globāli, “Facebook” piemeklēja pirmdien, 4. oktobrī.

Lietotāji piektdien ziņojuši, ka līdztekus “Facebook” nestrādā arī saziņas lietotnes “WhatsApp”, “Messenger” un “Instagram”. Pašreiz izskatās, ka Latvijā šāda problēma netika novērota. Ja tomēr bija, vari par to droši pastāstīt komentāru sadaļā.

“Facebook” un “Instagram” vietnē “Twitter” informēja, ka atsevišķi lietotāji saskārušies ar servisu darbības pārtraukumu un solīja pēc iespējas ātrāk atrisināt šo situāciju. Jau nākamās pusstundas laikā lietotnes atkal strādāja. Jāatgādina, ka pirmdien uzņēmums ar šo problēmu cīnījās sešas stundas.

Uzņēmums atklāj, ka pie vainas, visticamāk, bijis tas pats iemesls, kas pirmdien – konfigurācijas izmaiņas “Facebook” datu centros esošajos maršrutētājos.

Vienlaikus šie darbības pārtraukumi lietotājos raisījuši bažas par lietotņu uzticamību un drošību, kas īpaši svarīgi mazajiem uzņēmējiem, kuri izmanto “WhatsApp” un “Facebook Messenger” kā primāro saziņas līdzekli ar klientiem. Pirmās sekas tam jau redzamas. Ziņojām, ka desmitiem miljoni lietotāju pirmdien pārgājuši uz konkurentu saziņas lietotnēm – “Telegram” un “Signal”.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
salzenberg
09.10.2021 13:18

Kā var rakstīt Latvijā nav novērota? Kādi pētījumi veikti šajā ziņā? Ne visi ies publiski izrādīt savu neapmierinātību, kā tās ego narcistiskās Kārenas.

Roberts
09.10.2021 13:33

Cik dragqueen pardozeja antidepresantus del si ?

Reklāma