Reklāma

Dārgākā Sony PlayStation 5 konsoles versija vairs netiek pārdota ar zaudējumiem

Jaunākie raksti

Kas notiek otrā pusē, kad sazināmies ar banku? Saruna ar klientu apkalpošanas vadītāju

Katram, visdrīzāk, ir bijusi situācija, kad bez zvanīšanas vai jebkādas citas saziņas ar savu banku nevar iztikt. Protams, var...

MKBHD parodē jaunāko Intel reklāmu, kas aicina boikotēt Apple datorus

Oktobra sākumā uzņēmums Intel izlaida visai neviennozīmīgi vērtējamu video, mēģinot pārliecināt esošus Apple datoru lietotājus par to, ka viņiem...

Volkswagen noliedz runas, ka ražotājam, iespējams, nāksies atlaist 30 tūkstošus darbinieku

Vācijas autobūves koncerns Volkswagen noraidīja iepriekš izskanējušo informāciju, ka tam varētu nākties likvidēt līdz pat 30 000 darbavietu, ja...

Sony papildina savu bezvadu austiņu klāstu ar WF-C500 un WH-XB910N

Sony laiž klajā divus jaunus bezvadu austiņu modeļus WF-C500 un WH-XB910N, lai mūzikas klausīšanās būtu vēl patīkamāka un ērtāka....

Klajā nākusi Garmin DriveSmart – navigācija drošākai un ērtākai braukšanai

Garmin nācis klajā ar jaunu, portatīvo GPS satelīta navigācijas sistēmu Garmin DriveSmart, kas autovadītājiem brauciena laikā sniedz vēl nebijušu...

Jūlija beigās pārdoto Sony PlayStation 5 spēļu konsoļu skaits sasniedza 10 miljonus, un kā norāda uzņēmums, tad dārgākā versija vairs netiek pārdota ar zaudējumiem.

Jau iepriekš bija izskanējusi informācija, ka jaunākā PlayStation konsole no uzņēmuma puses tiek pārdota ar zaudējumiem, un ir jāsasniedz noteikts pārdošanas apjoms, lai tā sāktu nest peļņu. Attiecīgi ASV PS5 maksā 499 USD, un šī summa jau šobrīd spēj nosegt visus iepriekš ieguldītos resursus. Tomēr šī cena ir konsolei, kura aprīkota ar disku lasītāju, tomēr lētākā versija bez tā, kas maksā 399 USD, nosacīti joprojām rada zaudējumus. Tos gan spēj kompensēt vēl joprojām pārdošanā esošās PS4 konsoles, attiecīgi šobrīd ļaujot Sony sākt pelnīt ar PS5 pārdošanu.

Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes PlayStation 4 konsolēm, tad tās uzņēmumam peļņu sāka nest jau pēc sešiem mēnešiem kopš izziņošanas brīža, šobrīd sasniedzot jau 116,4 miljonu pārdoto ierīču skaitu. Taču PlayStation 5 gadīijumā ir bijuši nepieciešami astoņi mēneši, kas varbūt liekas pārsteidzoši, zinot lielo popularitāti un interesi, tomēr jāuzsver gan problēmas ar komponenšu piegādi, gan attiecīgi tādā veidā paaugstināto cenu, jo Latvijas tirgū PS5 noteikti nevar iegādāties par šādu cenu kā ASV.

Tāpat Sony atklāja, ka šobrīd ir 104 miljoni aktīvie PlayStation Network lietotāji, kas dažādos digitālajos pakalpojumos un papildinājumos katru mēnesi šķiras vidēji no 37,09 USD. Tātad varam redzēt, ka līdzīgi citiem uzņēmumiem, lielu daļu ieņēmumu šobrīd ir iespējams gūt, piedāvājot dažādus abonēšanas servisus un klientam liekot šķirties no regulāras naudas summas ilgtermiņā.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Za to pelna spekulanti, jo to hlamu nekur nevar nopirkt. Par savu ebay samaksāju dubultā

Es jau 2 mēnešus esmu ar PS5. Veiksmīgi nopirku par oficiālo cenu.

Nepirktu no ebaya uzcenotos :))

> Latvijas tirgū PS5 noteikti nevar iegādāties par šādu cenu kā ASV.

arī ASV nevar iegādāties par MSRP, nefantazē Henrij.

Var gan. Oficiāli veikali tirgo pa MSRP. Un spekulanti ir ļoti zema līmenī, vairāk nav peļņas kāda tā bija sākuma. Ir jau 10m+ konsoles pārdotas.protams, ka konkurence ir liela, ja grib nopirkt pa MSRP. Anglijā vēl joprojām katru dropu izpērk stundas laikā. Un var redzēt, ka Ebayā aktivitāte ir zemā līmenī.

“var gan” ir tad, kad tu ieej veikalā un nopērc. out of stock un rezervācija neskaitās “var gan”. saitu monitorēšana uz varbūt piegādēm neskaitās “var gan”. kad Wallmart rāda out of stock un divas pozīcijas tālāk rāda konsoli par $900-1000 no sadarbības partnera-spekulanta — to sauc par “nevar iegādāties par MSRP”.

Un ko tu ar to gribi pateikt? Pieprasījums pec konsoles tik un tā ir daudz lielāks nekā piedāvājums. Tie kuri iegulda papildus laiku, arī iegūs konsoli ātrāk. Cipari ir skaidri redzami, ir pārdotas 116+ miljoni PS4. Liela daļa no tiem grib tikt pie PS5. Normāli veikalos var neatrast PS5 arī nākošgad.

Es pats personīgi sekoju twitter/discord kanālam, kur ievietoja visu informāciju, kur uzņēmumi ir saņēmuši piegādes, kad ir sagaidāmi pārdošanas laiki un veltīju konkrētajā dienā extra laiku un līdz ko Amazon pievienoja konsoli pārdošanai, tā uzreiz nopirku.

Reklāma
Reklāma
Reklāma