Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple strādā pie displeja, kas būs aprīkots ar A13 Bionic mobilo procesoru

  Jaunākie raksti

  Parādījusies informācija, ka Apple strādā pie jauna displeja, kas būtu aprīkots ar atsevišķu procesoru, tādējādi nodrošinot spēju apstrādāt grafiskās darbības pašā monitorā.

  Savu ārējo Thunderbolt displeju ražošanu uzņēmums pārtrauca jau 2016. gadā, bet tad 2019. gadā izlaida ļoti augstas klases un vēl augstākas cenas monitoru Pro Display XDR, kas ir ticis atzīts profesionāļu vidū. Svaigākā informācija liecina, ka Apple plānos ir radīt pavisam jaunu displeju, kas būs aprīkots ar mobilo procesoru A13 Bionic, tieši tādu ir saņēmuši iPhone 11 modeļi. Tas ļautu grafiskos darbus apstrādāt pašam monitoram, sniedzot iespēju attēlot gan augstākas kvalitātes saturu, gan samazināt grafisko slodzi pieslēgtajā datorā. Iespējams, ka šis monitors varētu aizstāt Pro Display XDR, kurš nav aprīkots ar atsevišķu grafisko procesoru, par ko tika baumots pirms tā izlaišanas.

  Reklāma
  Advertisement

  Papildu tiek lēsts, ka Apple gatavo vēl vienu jaunu monitoru, kas nebūtu aprīkots ar procesoru, bet būtu lētāka alternatīva šobrīd esošajam Pro Display XDR. Tātad kaut kas nosacīti tuvāks tautai un Apple faniem. Mobilā procesora izmantošana displejā ļautu to padarīt arī ērtāk lietojamu, piemēram, piedāvājot AirPlay funkcionalitāti, un, protams, labāk apstrādājot intensīvus grafiskos uzdevumus.

  Avots9TO5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma