Tiek ziņots, ka pircēji ASV vēl līdz šī gada beigām varēs tikt pie pirms pusgada izziņotā Apple Mac Pro un Pro Display XDR. Prezentācijas norises laikā Apple bija solījis, ka pie pircējiem Mac Pro nonāks rudenī, bet šobrīd jau ir gandrīz decembra vidus. Pirmie pircēji ASV pie saviem Mac Pro tiks jau 10. decembrī.

Apple Mac Pro kārotājiem ārpus ASV vēl nāksies nedaudz uzgaidīt. Pat Kanāda un Vācija vēl nav tikušas pie oficiālas Mac Pro cenas. Mac Pro cena ASV sākas no 5999 dolāriem, kamēr Pro Display XDR cena ir no 4999 dolāriem, bet klāt vēl nāksies piepirkt kāju vai kādu citu monitora turētāju.

Mac Pro var aprīkot ar līdz 28 kodolu Intel Xeon procesoriem un datorā 12 DIMM slotos var ievietot līdz 1.5 terabaitiem ietilpīgu 2933 MHz ECC operatīvo atmiņu. Datoram ir astoņi PCI Express sloti (četri no tiem ir novietoti dubultā attālumā viens no otra), kas ļaus datorā ievietot pamatīga izmēra kartes, ka spēs labi dzesēties.

Mac Pro dzesē trīs ventilatori priekšā un viens aiz operatīvās atmiņas moduļiem, un Apple norāda, ka šis dators nebūs skaļāks par iMac Pro galddatoru. Datoram ir 1.4 kW barošanas bloks. Datoram ir četras Thunderbolt 3 pieslēgvietas, divas USB-A pieslēgvietas un divas 10 GB Ethernet tīkla pieslēgvietas. Jaunajam Mac Pro var pieslēgt līdz 12 gabaliem 4K monitoriem vai līdz sešiem jaunajiem Apple Pro Display XDR monitoriem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Peters Leo

Ja nemaldos kad šo te prezentēja viņi arī rādīja jauno monitoru kurš maksā 5000$ , lai šo monitoru lietotu papildus jaiegādājas monitora statīvs pa 1000$ :D :D :D :D :D
Statīvs pa 1000$. Es pie sevis kādas 1000 reizes nodomāju parasts statīvs pa 1000$ :D

https://www.businessinsider.com/apple-display-mac-pro-stand-costs-1000-dollars-2019-6

Maize

5-6k$ galīgi nav dārgi priekš reference monitora. Strādās viņš arī bez statīva. Vairumā gadījumu tiem, kam šis monitors būs vajadzīgs, jau sen kā ir labiekārtota darba vieta ar statīvu/kronšteinu priekš monitora un “monitora kāja” nav aktuāla pat pa 5$.

Un, ja tu būtu tās 1000 reizes padomājis kā nopelnīt 10$ nevis par parastu statīvu, būtu jau sen nopelnījis sev ko vērtīgu.

PS. Arī man tā kāja pa štuku liekas diezgan traks gājiens.

digitalk

kaut kā neesmu uzskrējis virsū nevienam tās kājas apskatam, visi tikai zviedz par cenu pat neaptaustījuši produktu. tai pat laikā noturēt nekustīgus 7.5 kg 90° leņķī ar diviem kustīgiem šarnīriem ir diezgan netriviāls uzdevums, īpaši ja regulēt varēs ar vienu roku un šādas īpašības saglabājas gadus etak 5.

Windows Phone

Un tīrīt XDR displeju varēs tikai ar īpašu salveti. Tā vismaz nāks līdz komplektā un nebūs jāpērk atsevišķi.

Sellanne

Man vienīgajam tas dartors atgādina virtuves rīvi? :D :D

Siera rīve

Jā, vienīgajam.

Jānis Rozenšteins

Šķiet mana lielākā problēma būtu ar pašu Mac pro, kura cena ir milzīga par to ko tas piedāvā – 8 kodolu 3,5 GHz Intel Xeon W 32GB 2666Mhz RAMS 256 GB SSD un cena 5999$, pie mums noteikti visi 7000 -7500Eur būs. Un jā, zinu, ka unikāla iekārta un neviens tāpat nepirks pamata konfigurāciju, jo visi domāt tikai par maksimālo galu, lai strādātu filmu/animācijas/modelēšanas utt studijās un nauda nav problēma. Tajā pašā laikā iepriekšējais Mac pro bija uz pusi lētāks un ir nopērkam pat šodien par to pašu pilno 3000$ cenu. Kāds zin kas jaunajam ir tāds, par ko būtu… Read more »

Jūtūberis Marques Brownlee tieši jautāja priekš review par use casiem, varbūt vari uzrakstīt komentāru un kas zina, pat izlasīs. Cik viņš izteicās un sapratu, tad, protams, tas pats iMac strādā labi, bet tā ir tieši vairāku darbību virkne un protams nenormāls ātrums.
https://www.youtube.com/watch?v=DOPswcaSsu8

Oskars

Es vinjam uzrakstiju, ka vinjam vajadzetu padomat par sugas braljiem afrika. Vinja ziedojums tur butu noderigaks, neka Mac Pro iegade, lai paraditu kranina garumu.

Kristaps Skutelis

Come on, tas bija nejēdzīgs tvīts. Pēc šādas analoģijas arī mums, kas ir n-tās reizes pārtikušāki, būtu visa sava nauda jāatdod ziedojumos. Tu to dari?

Oskars

Taa ka tik lielas naudas summas man nav un dators pa EUR1000 ir loti dargi, tad es nevaru daudz noziedot. Bet negerim ir pietiekosi, jo kas gan par USD52000 datoru un nopirkt Cybertruck?