Reklāma

Samsung grasās veidot viedtālruņus bez nevienas fiziskas pogas

Jaunākie raksti

Mercedes sadarbosies ar Stellantis bateriju ražošanā elektroauto

Vācu autoražotājs Mercedes paziņojis, ka tas kļūs par Stellantis koncerna un "Total Energies" partneri uzņēmumā "Automotive Cells Company", kas...

Bitkoinu ieguve ik gadu rada ap 37 000 tonnu e-atkritumu

Nav nekāds noslēpums, ka kriptovalūtu ieguve nodara būtisku kaitējumu videi. Patērētais elektroenerģijas apjoms aiziet kosmiskos ciparos, radot ievērojamu siltumnīcefekta...

YouTube Premium lietotāji var lejuplādēt video

YouTube testa režīmā palaidis iespēju lejupielādēt video no interneta pārlūkprogrammas, kas līdz šim bija pieejams tikai mobilajā lietotnē, taču...

Amazon atļauj pieteikties darbā tiem cilvēkiem, kuri to zaudēja marihuānas lietošanas dēļ

Uzņēmums Amazon ir oficiāli paziņojis, ka atļaus atkal pieteikties darbā tiem darbiniekiem, kuri to iepriekš zaudējuši narkotiku testu pārbaudes...

Fitbit Versa 3 viedpulksteņa apskats

Šī gada sākumā Google pabeidza Fitbit iegādi, kas bija sava veida signāls tam, ka Google sāks daudz nopietnāk piedomāt...

Beidzot ticis publiskots jau pagājušajā gadā iesniegtais uzņēmuma Samsung patents par risinājumu, kas ļautu atbrīvoties no fiziskajām sānu pogām viedtālruņos, piedāvājot skārienjutīgus sensorus.

Ideja gan nav nekas jauns, un jau iepriekš ir bijuši centieni nomainīt sānos esošo ieslēgšanas uun skaļuma regulēšanas pogas, taču līdz šim tas nav bijis īsti veiksmīgi. Šādu sensoru izmantošanai ir vairāki ieguvumi, jo tie ļautu paplašināt funkcionalitāti, kuru iespējams pārvaldīt tieši šādā veidā. Tāpat tie ļautu samazināt telefonu izmērus, jo vismaz vizuāli šis patents ir attēlots Samsung salokāmajam tālruniem, kas vedina domāt, ka pirmās ierīces, kas ieraudzītu šos sensorus būtu tieši Galaxy Z Fold sērijas viedtelefoni. Pavisam vienkārša un tomēr svarīga lieta ir iespēja sensorus pievienot abās telefona pusēs, jo šobrīd Samsung Galaxy Z Fold sānu pogas atrodas tikai vienā pusē.

Avots: World Intellectual Property Organization

Kā vēl viens ieguvums no šāda patenta realizācijas būtu samazināta fiziskā spēka izmantošana, kas tādējādi samazinātu arī spiedienu uz salokāmā telefona eņģi. Tā noteikti ir viena no trauslākajām komponentēm šāda veida telefonos, līdz ar to skārienjutīgie sensori nodrošinātu nedaudz drošāku lietošanu. Pagaidām nav skaidri zināms, kuros modeļos un vai vispār šādi sensori tiks izmantoti, taču izskatās, ka šādus risinājumus mēs varētu ieraudzīt nākamajos Galaxy Z Fold salokāmajos viedtālruņos.

AvotsGizmodo
Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Tev nebūs veikt “hard-reboot” :D

Tieši par to pašu iedomājos! Bateriju izņemt nevar, reboot uztaisīt nevar! Un skaļumu regulēt arī būs neparocīgi! Vienīgi Bixby pogu gan ir laiks izmest!

Nav tik traki – ja sensors strādā autonomi (nevis cieši sasaistīts ar procesoru divpusējām saitēm), tad nevar “uzkārties”, to iedarbinot, var restartēt procesoru.

Nekad neesmu to veicis S vai note aparātiem. Jo nebija vajadzība. Lētajien gan gadās šo izmantot.

Ar 1 reizi 3 gados pietiek! Pēc gļukaina updeita Note8 1 reiz ekrāns nereaģēja uz pieskārienu. Pēc reboota viss aizgāja un nav vairs atkārtojiet.

Es teiktu, reizi pusgadā jānoliek aparāts uz nulli un jāinstalē viss pa jaunu. Par cik tam nav laika, tad reizi gadā tas jādara gribi vai negribi.
Runāju par NOTE ierīcēm.

Kur tu tādu sviestu izrāvi un priekš kam?
Ja neesi kaut kāds kreiso apu/spēlīšu instalētās, tad nekas tev tur nav jāreseto, vai jāapdeito!

Ja nemaldos, pirms gada vai diviem bezpogu viedtelefons jau izgāzās crowfunding platformā.. kā viņu tur sauca, Meizu Zero?

sumkungs var darīt ko viņš grib
kamēr jevropā būs pircēji karstajiem[tiešā vārda nozīmē] exinosiem tikmēr viss būs kulē

Reklāma
Reklāma
Reklāma