Reklāma

Xiaomi Mi Mix Fold iztur 400 000 salocīšanas reizes 180 stundās

Jaunākie raksti

Xiaomi paziņojis, ka Mi Mix Fold būs viens no izturīgākajiem salokāmajiem viedtālruņiem, kas izgiezīs pogas pat tādiem gigantiem kā Samsung Galaxy Fold sērijai. Samsung Galaxy Fold sērijas pirmie viedtālruņi izturēja tikai 100 000 salocīšanas reizes, bet Xiaomi Mi Mix Fold skaitās divas līdz četras reizes izturīgāks. Interesanti, ka Samsung nav atkārtojis salocīšanas testu saviem jaunākajiem Galaxy Fold sērijas modeļiem.

Par Samsung viedtālruņiem un to lokanajiem ekrāniem mums ir radies zināms priekšstats pēc vairāku mēnešu Samsung Galaxy Z Fold2 5G testa. Jāsaka, ka vismaz man fotogrāfijas pēc ilgāka laika lietošanas nešķita dikti pārliecinošas. Cerams, ka Xiaomi būs izdevies Mi Mix Fold padarīt daudz izturīgāku.

Xiaomi aprīļa pirmajās dienās izziņoja savu pirmo lokano viedtālruni, kas pie pircējiem nonāks jau tuvākajā laikā. Lokanais Xiaomi viedtālrunis papildinās Mi Mix sēriju, un tas sauksies Xiaomi Mi Mix Fold. Xiaomi Mi Mix sērijas pēdējais viedtālrunis ir 2019. gadā izziņotais Mi Mix 3 5G, kopš tā laika Xiaomi nebija neko iesācis ar Mi Mix sēriju.

Xiaomi Mi Mix Fold ir aptuveni 27% vieglāks par konkurentu veidotajiem lokano ekrānu viedtālruņiem. Tiek arī solīts, ka Xiaomi Mi Mix Fold saglabās savu sākotnējo izskatu vismaz 200 000 ekrāna salocīšanas reizes, bet ekrāns izdzīvojot arī pie viena miljona locījumu reizēm.

Xiaomi Mi Mix Fold saņems 8.01 collas WQHD+ OLED ekrānu ar 900 cd/m² pīķa spilgtumu un 600 cd/m² spilgtumu standara situācijās. Tāpat Xiaomi Mi Mix Fold ekrāns atbalsta Dolby Vision, HDR10+ un DCI-P3 krāstelpas atveidi. Viedtālrunis aprīkots arī ar 6.52 collu ārējo HD+ AMOLED ekrānu, kam ir 90 Hz attēla atsvaidze un 180 Hz skārienu reģistrēšana. Arī ārējam ekrānam ir 900 cd/m² spilgtums un HDR10+ atbalsts.

Mi Mix Fold ir 108 megapikseļu kamera kopā ar 13 megapikseļu ultra platleņķa kameru. Viedtālruni darbina Snapdragon 888 procesors kopā ar 12GB+256GB, 12GB+512GB vai 16GB+512GB atmiņu versijām. Tāpat viedtālrunim ir 5020 mAh akumulators ar 67 W ātro uzlādi.

Mi Mix Fold cenas ir no 1500 līdz 1980 dolāriem Ķīnā, bet Eiropas cenas vēl nav zināmas.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

xiaomi neiztur atsišanos pret zemi no 1 cm augstuma :D

Nerunā muļķības. Mans Mi 9 ir vairākas reizes no rokām izkritis gan uz flīzēm, gan uz asfalta – neko, dzīvo tālāk bēdu nezinādams.
Protams, neveiksmīgi kritieni arī var gadīties, bet ne jau Xiaomi vaina tā ir.

Reklāma
Reklāma
Reklāma