Reklāma

“Tesla” apsver iespēju atbalstīt maksājumus ar “Dogecoin”

Jaunākie raksti

Neilgi pēc paziņojuma par plāniem nākošgad rīkot Mēness misiju, kas tiks finansēta tikai ar kriptovalūtu “Dogecoin”, 11. maija rītā Īlons Masks “Twitter” ielicis aptauju par to, vai arī “Tesla” vajadzētu sākt pieņemt maksājumus šajā valūtā un šādi norēķināties par automašīnām.

Skatoties pašreizējos rezultātus, redzams, ka Īlona sekotāji pilnīgi noteikti vēlas tuvākā vai tālākā nākotnē “Tesla” automašīnas iegādāties par “Dogecoin”. Pašreiz nobalsojuši ap 800 000 cilvēku un ap 75% no tiem uzskata, ka kompānijai vajadzētu akceptēt šādus maksājumus. Līdz aptaujas beigām palikušas 23 stundas, tāpēc prognozējams, ka savu viedokli izteiks vairāki miljoni lietotāju.

Jāpiezīmē, ka iespēja norēķināties ar kriptovalūtām “Tesla” nav nekas jauns. Kompānija jau pašreiz pircējiem ASV piedāvā nopirkt automašīnas ar “Bitcoin”. Tas bija secīgs solis pēc tam, kad “Tesla” iegādājās “Bitcoin” 1,5 miljardu ASV dolāru vērtībā. Nesen kompānija gan 10% no bitkoiniem pārdeva, gūstot nesliktu peļņu.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Izklausās pēc random paziņojuma, tāpat kā Īlona vēlme satikties ar Putinu, papļāpāt. Gan jau saprikās Doge coin un tagad grib uzsist tā cenu mētājoties ar šādām aptaujām.

Atkarīgs no jautājuma konteksta. Var jau pajautāt “Do you want a pink, with Barbie logo Tesla model S?” Visi atbildēs, jā jo tas ir Fun. Šādi jautājumi jau tiek adresēti masām, kur kādi 0.2% tiešām būtu gatavi maksāt ar Doge coin. Pārējie fun pēc atbild. Statistika nekāda.

Kriptoracēji, kas sapirkušies videokartes konteineriem, tagad grib atsist atpakaļ dzelžos un elektrībā izgāzto reālo naudu. Elons drīzāk izdabā klientu vēlmēm.

Dogecoin jau sen vairs nerok ar videokartēm. To rok kopā ar Litecoin, izmantojot speciālus ASIC dzelžus scrypt algoritmam. https://minerstat.com/algorithm/scrypt

Masks nepārdod teslas par btc un tie uzreiz nožaujas par 15%, pie tam, tesla tos fanķikus pat nesāk mest nost – tikai tvīts.
tas arī arī gandrīz viss, kas ir jāzin par mūsdienu ekonomiku. jebkurš maksāšanas līdzeklis ir fanķiki un te nelīdz pat tas, ka masks btc nosauc par tikai “gandrīz fanķiku”. nē, tur nav nekāda “gandrīz”.

Reklāma
Reklāma