Reklāma

“Tesla” apsver iespēju atbalstīt maksājumus ar “Dogecoin”

Jaunākie raksti

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Neilgi pēc paziņojuma par plāniem nākošgad rīkot Mēness misiju, kas tiks finansēta tikai ar kriptovalūtu “Dogecoin”, 11. maija rītā Īlons Masks “Twitter” ielicis aptauju par to, vai arī “Tesla” vajadzētu sākt pieņemt maksājumus šajā valūtā un šādi norēķināties par automašīnām.

Skatoties pašreizējos rezultātus, redzams, ka Īlona sekotāji pilnīgi noteikti vēlas tuvākā vai tālākā nākotnē “Tesla” automašīnas iegādāties par “Dogecoin”. Pašreiz nobalsojuši ap 800 000 cilvēku un ap 75% no tiem uzskata, ka kompānijai vajadzētu akceptēt šādus maksājumus. Līdz aptaujas beigām palikušas 23 stundas, tāpēc prognozējams, ka savu viedokli izteiks vairāki miljoni lietotāju.

Jāpiezīmē, ka iespēja norēķināties ar kriptovalūtām “Tesla” nav nekas jauns. Kompānija jau pašreiz pircējiem ASV piedāvā nopirkt automašīnas ar “Bitcoin”. Tas bija secīgs solis pēc tam, kad “Tesla” iegādājās “Bitcoin” 1,5 miljardu ASV dolāru vērtībā. Nesen kompānija gan 10% no bitkoiniem pārdeva, gūstot nesliktu peļņu.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Izklausās pēc random paziņojuma, tāpat kā Īlona vēlme satikties ar Putinu, papļāpāt. Gan jau saprikās Doge coin un tagad grib uzsist tā cenu mētājoties ar šādām aptaujām.

Atkarīgs no jautājuma konteksta. Var jau pajautāt “Do you want a pink, with Barbie logo Tesla model S?” Visi atbildēs, jā jo tas ir Fun. Šādi jautājumi jau tiek adresēti masām, kur kādi 0.2% tiešām būtu gatavi maksāt ar Doge coin. Pārējie fun pēc atbild. Statistika nekāda.

Kriptoracēji, kas sapirkušies videokartes konteineriem, tagad grib atsist atpakaļ dzelžos un elektrībā izgāzto reālo naudu. Elons drīzāk izdabā klientu vēlmēm.

Dogecoin jau sen vairs nerok ar videokartēm. To rok kopā ar Litecoin, izmantojot speciālus ASIC dzelžus scrypt algoritmam. https://minerstat.com/algorithm/scrypt

Masks nepārdod teslas par btc un tie uzreiz nožaujas par 15%, pie tam, tesla tos fanķikus pat nesāk mest nost – tikai tvīts.
tas arī arī gandrīz viss, kas ir jāzin par mūsdienu ekonomiku. jebkurš maksāšanas līdzeklis ir fanķiki un te nelīdz pat tas, ka masks btc nosauc par tikai “gandrīz fanķiku”. nē, tur nav nekāda “gandrīz”.

Reklāma
Reklāma