Web Analytics
More
  Reklāma

  Bugatti piedāvā biljarda galdu, kurš spēs noturēt taisnu līmeni, atrodoties uz jahtas

  Jaunākie raksti

  Autoražotājs Bugatti piedāvā risinājumu “pirmās pasaules” problēmām, kas skar jahtu īpašniekus. Un tā ir iespēja spēlēt biljardu uz jahtas, neuztraucoties par ūdens viļņošanos, jo šis biljarda galds spēs automātiski noturēt taisnu virsmu.

  Kā jau pienākas, tad šis Bugatti ražojums ir augstākas klases luksusa priekšmets, kas ir veidots no oglekļa šķiedras, un ir aprīkots ar žiroskopiem, kas nodrošina tā atrašanos vienā līmenī. Biljarda galds ir daļa no speciāli veidotas dzīvesstila kolekcijas, un tas būs pieejams ierobežotā daudzumā, bet pieņemu, ka arī pieprasījums ir visai neliels. Kā norāda Bugatti, tad šis galds atbilst visiem profesionālajiem biljarda standartiem. To visu rotās oriģinālais uzņēmuma logo.

  Izlīmeņošanās tehnoloģija ir balstīta uz žiroskopa sensoriem, un katra galda kāja atsevišķi ir spējīga automātiski reaģēt uz vilņošanos, veicot izmaiņas vien piecu milisekunžu laikā. Tāpat ir piedomāts gan par īpašajām kijām un to statīva, kas tikuši veidoti, iedvesmojoties no Bugatti automašīnu dizaina. Sienas statīvs ticis papildināts ar 13 collu ekrānu, kas atspoguļos spēles rezultātu. Var teikt, ka uzņēmums piedāvā dārgu luksusa klases un dārgu, kur ir piedomāts par katru sīkāko detaļu.

  Cena neliks vilties, un tā sāksies no 250 000 EUR, pie pirmajiem klientiem Bugatti biljarda galdam nonākot jau šī gada jūnijā. Kopumā tiks uzražoti nieka 30 galdi, padarot šo par ekskluzīvu produktu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma