More
  Reklāma

  Oppo, iespējams, strādā pie savas AirTag un Galaxy SmartTag alternatīvas

  Jaunākie raksti

  Otrdien prezentētās lietu izsekošanas ierīces Apple AirTag ir radījušas jaunas emocijas un intereses vilni šajā segmentā, kaut arī šādi produkti tirgū ir pieejama jau vairākus gadu. Parādījusies informācija, ka telefonu ražotājs Oppo strādā arī pie savas alternatīvas.

  Oppo būs pirmais Ķīnas pamatiekārtu (angliski OEM) ražotājs, kas vēlas radīt šo produktu. Pēc pieejamajām bildēm redzams, ka nekas īpaši neatšķirsies no konkurentiem AirTag, Galaxy SmartTag un Tile. Oppo piekariņš būs apaļas formas, taču redzams, ka tas būs aprīkots ar USB-C pieslēgvietu, kas visdrīzāk nozīmē, ka to varēs uzlādēt lietošanai. Tas gan samazina ūdensizturību, kas šādiem produktiem ir noderīga drošība. Piemēram, AirTag ir saņēmis IP67 aizsardzību, kādu laiku ļaujot tam darboties arī zem ūdens.

  Oppo alternatīva būs aprīkota ar ultra platjoslas tehnoloģiju (UWB), kas palīdz savu pazudušo lietu identificēt ļoti precīzi. Šis savienojums ļauj ierīcēm sazināties vienai ar otru un sniegt ļoti precīzu attālumu. Tiesa, līdz šim neviens no Oppo produktiem nav aprīkots ar UWB, kas nozīmē, ka teorētiski esošie mobilo telefonu īpašnieki nemaz nevarēs izmantot jauno izsekošanas piekariņu. Visdrīzāk nākamie Oppo produkti būs aprīkoti ar šo funkcionalitāti, lai tai būtu reāls pielietojums. Tieši ar UWB palīdzību Apple AirTag būs spējīgs sniegt ļoti precīzas norādes.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma