Reklāma

Intel un Tile sadarbība ļaus izsekot portatīvos datorus

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Bezvadu izsekošanas ierīču radītājs Tile noslēdzis sadarbību ar procesoru ražotāju Intel, lai nākotnes portatīvajos datoros mēs arvien biežāk ieraudzītu izsekošanas iespēju.

Šī sadarbība ļaus aptvert plašāku klāstu portatīvo datoru ražotāju, jo šobrīd Intel ir viens no lielākajiem procesoru piegādātājiem visiem datoriem, tātad var stimulēt Tile izmantošanu, lai datoru būtu iespējams izsekot. Par tehnisko risinājumu joprojām tiek spriests, jo atkarībā no datora komponenšu uzbūves, var atšķirties paša Tile risinājums. Darbības princips būs tāds pats kā līdz šim, un izsekošanas mehānisms ar telefonu savienosies ar Bluetooth, bet ja tie vairs nebūs saziņas attālumā, tad pazudusī ierīce būs spējīga sniegt paziņojumu, izmantojot apkārt esošos Tile produktus.

Līdz šim ir radīts viens portatīvais dators HP Elite Dragonfly ar fiziski iebūvētu Tile izsekošanas mehānismu, kuram ir sava baterija un skaļrunis, lai pazušanas gadījumā tas būtu spējīgs par sevi ziņot, pat ja dators ir izslēgts vai izlādējies. Tomēr nākamajos datoros varētu tikt izmantoti arī citi risinājumi, kuriem nebūtu jāizmantotu papildus aprīkojums.

Datora izsekošanai varēs izmantot speciālo Tile mobilo lietotni. Iespējams, šis risinājums patiešām ļaus gan neaizmirst portatīvo datoru sabiedriskajā transportā, gan to atrast zādzības gadījumā.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 komentārs
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow
11.05.2020 11:40

Laptopu zagļiem būs iemesls iegādāties folijas somas un “pirmreizējo apskati” veikt kaut kur projām no mājām. Pažobeles un pamestās industriālās telpas atkal kļūs populāras :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: