Reklāma

Tile viedpalīgi tagad sadarbojas ar Google

Jaunākie raksti

“Porsche Taycan” kļuvis populārāks par “Porsche 911”

2021. gads kļuva par rekordu gadu vācu sporta autoražotājam Porsche, kas pārdeva par 301 915 mašīnas, labojot pārdošanas rekordus....

ASUS izziņo jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates

ASUS izziņojis jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates, kas ir saderīgas ar jaunākajiem Intel 12. paaudzes procesoriem....

Volkswagen pērn dubultojis elektroauto pārdošanas apjomus

Neskatoties uz to, ka aizvadītājā gadā Volkswagen saskārās ar dažādām problēmām, piemēram, pusvadītāju deficītu, autoražotājs spējis dubultot pārdoto elektroauto...

ASUS izziņo Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB videokartes

ASUS paziņojis, ka arī piedalīsies Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB videokaršu trakumā. Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB...

RTU sadarbībā ar SIA «Sakret» izstrādā betona maisījumu 3D drukāšanai

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) industriālais doktorants Krists Ziemelis sadarbībā ar SIA «Sakret», Baltijas reģionā lielāko sauso un lietošanai gatavo...

2019. rudenī tika ziņots, ka bezvadu meklēšanas ierīce Tile apvienos spēkus ar kompāniju Google, lai veidotu vienotu integrāciju ar viedajiem asistentiem, tādējādi ar balss vadību ļaujot meklēt dažādas pazaudētās lietas. Šajā nedēļa šī iespēja nonākusi pie lietotājiem.

Šis ir ļoti nozīmīgs solis tieši kompānijai Tile, kura kopš 2012. gada spējusi piesaistīt jau 104 miljonu dolāru lielas investīciju, radot savu mazo un pietiekami gaumīgo izsekošanas ierīci. Tiek lēsts, ka šobrīd pasaulē ir vairāk nekā 22 miljoni Tile ierīču.

Jaunā integrācija ļaus izsaukt Google asistentu un jautāt, kur atrodas attiecīgā lieta, kurai pievienots Tile tags, kā arī būs iespējams likt tai atskaņot speciālu signālu. Google būs spējīgs pat noteikt pietiekami precīzu vietu, ja ierīce atradīsies Bluetooth signāla savienojamības laukā, ja tas nebūs iespējams, tad asistents balstīsies uz pēdējo atrašanās vietu sistēmā.

Ieteicamās komandas ir:

  • “Hey Google, where is my purse/key/wallet?”;
  • “Hey Google, make my backpack ring.”;
  • “Hey Google, find my…” vai “Hey Google, ring my…”.

Šī noteikti varētu būt ērta integrācija tiem, kuri patiešām itin bieži mēdz kaut kur “nobāzt” savas auto un mājas atslēgas, maku vai kādu somu, līdz ar to ar vienu balss komandu būs iespējams atrast aizmirstās lietas.

Daži jomas analītiķi jau ir minējuši par to, ka Apple savā produktu klāstā grasās ieviest līdzīgu izsekošanas ierīci AirTag, kura varētu tikt prezentēta šī gada martā, kas noteikti gūs lielu interesi no ikdienas “āboļu” lietotājiem. Tiek prognozēts, ka Apple risinājums izmantos ultraplatjolas tehnoloģiju, kas tam sniegs iespēju ziņot par ļoti precīzu atrašanās vietu pat iekštelpās. Līdz ar to Tile sadarbība ar Google ir sava veida drošības spilvens nākotnes konkurencei.

Līdz šim savā ikdienā Tile biju piefiksējis sadarbībā ar apģērbu un aksesuāru ražotāju Herschel, kurš ir populārs jauniešu vidū, kā pietiekami dārgu un ādas ietvarā tērptu atslēgu piekariņu.

Varbūt kāds no lasītājiem jau ikdienā lieto Tile un var padalīties ar savu pieredzi?

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: