Web Analytics
More
  Reklāma

  Cat S42 H+ un Cat B40 pirmās pilnībā antibakteriālās mobilās ierīces nonākušas tirgū

  Jaunākie raksti

  Cat tālruņu starptautiskās licences īpašnieks Bullitt Group šodien paziņoja par viedtālruņa Cat S42 H+ un jaunā Cat B40 4G pogu tālruņa nonākšanu tirgū. Abi jaunie modeļi izceļas ar uzlabotu, viscaur produktos iestrādātu antibakteriālu aizsardzību.

  Vairāk nekā desmit gadus Cat tālruņi ir bijuši piemērs smaga darba vajadzībām un izturīgu, pret sadzīviska rakstura triecieniem noturīgu mobilo ierīču ražošanā. Padarot šo izturību par jauno normu, Cat tālruņi nosaka arī jaunu standartu ierīču higiēnā.

  Reklāma

  Cat S42 H+ (Hygiene Plus inovācija) korpusā iestrādāta uzlabota antibakteriālo līdzekļu aizsardzība, padarot to par pirmo pilnībā un pastāvīgi antibakteriālo tālruni. Katrā militāra līmeņa korpusa virsmas elementā ražošanas procesā ir iestrādāta antibakteriālo sudraba jonu tehnoloģijas piedeva Biomaster®, lai palīdzētu cīnīties pret baktērijām. Ir pierādīts, ka aktīvā antibakteriālā viela, kas pārbaudīta atbilstoši starptautiskajam ISO 22196 standartam, kavē baktēriju šūnu reprodukciju vairāk nekā par 80% 15 minūšu laikā un par 99,9% 24 stundu laikā.

  Tāpat kā visi Cat tālruņi, tas ir ūdensizturīgs tālrunis, kas sertificēts pēc IP68 un IP69. To var ne tikai pilnībā iegremdēt siltā ziepjūdenī un atkārtoti mazgāt, bet tam veikta arī virkne citu īpaši izaicinošu tīrīšanas testu. Tas 3000 reižu pārbaudīts ar balinātāju, pakļauts spirta spiediena pārbaudei un izmantots kopā ar dažādiem sadzīves ķīmijas maisījumiem, piemēram, roku dezinfekcijas līdzekļiem. Kopā šī inovāciju kombinācija nosaka jaunu standartu higiēnisku tālruņu izstrādē.

  Jaunais Cat B40 ir profesionāls 4G pogu tālrunis, kas nodrošina uzticamus balss un ziņu sakarus vissarežģītākajos apstākļos. Papildus IP68 un IP69 izturībai un Hygiene Plus inovācijai visos ārējos komponentos ir iestrādāta sudraba jonu bāzes antibakteriālā piedeva nepārspējamai pretmikrobu aizsardzībai (ISO22196), palīdzot jums, jūsu kolēģiem un ģimenei būt drošībā.

  Higiēna visās tās izpausmēs vēl nekad nav bijusi tik svarīga. PVO mobilos tālruņus atzīst par potenciālu baktēriju un vīrusu nesēju, kur katra mijiedarbība var tos pārnest uz lietotāja seju vai ādu. Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts akadēmiskajā medicīnas žurnālā Germs 2017. gadā, uz mobilajiem tālruņiem atrasti vairāk nekā 17 000 baktēriju. Pētījumi parādījuši, ka mobilais tālrunis jūsu kabatā ir 10 reižu netīrāks nekā tualetes sēdeklis.

  “Viens no iemesliem, kāpēc mūsu tālruņi ir tik netīri, ir to radītais siltums. Siltā vidē baktērijas vairojas, un mēs savus mobilos tālruņus ņemam līdzi visur, kur dzīvojam un strādājam, nepārtraukti uzņemot jaunus piesārņotājus. Mēs ar lepnumu iepazīstinām ar šīm antibakteriālajām ierīcēm, kuras, cerams, palīdzēs mazināt šos riskus un mudinās pilnībā pārdomāt, kā tiek izmantoti personīgie un koplietojamie tālruņi,” pauž Pīters Kaningams (Peter Cunningham), Bullitt Group Produktu Portfolio daļas viceprezidents.

  Šī viegli tīrāmā tālruņa un antibakteriālās apstrādes kombinācija var mainīt visu to cilvēku pasauli, kuri ir pastāvīgi pakļauti saskarei ar citiem cilvēkiem – sākot no medmāsām līdz pārvadātājiem, piegādātājiem un apkalpojošajam personālam.

  Cat S42 H+ (mazumtirdzniecības cena €269) un Cat B40 (mazumtirdzniecības cena €79) būs pieejami pārdošanā www.catphones.com un mobilo tālruņu tirdzniecības vietās no maija vidus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma