Web Analytics
More
  Reklāma

  Nokia, Sony un Ericsson tomēr nepiedalīsies šī gada MWC 2021 konferencē

  Jaunākie raksti

  Vēl pavisam nesen ziņojām, ka Barselonas Mobile World Congress (MWC) izstāde šajā gadā notiks klātienē jūnija beigās, un tajā varēs piedalīties ierobežots skaits cilvēku, tomēr jau marta sākumā savu dalību no uz vietas notiekošās izstādes atsaukuši zināmi tehnoloģiju uzņēmumi.

  Jau iepriekšējā gadā MWC tika atcelts, balstoties uz koronavīrusa pandēmijas situācijas izplatību, taču šogad pavisam nopietni ir plānots to organizēt klātienē, tomēr uzņēmumi Sony, Nokia un Ericsson ir oficiāli paziņojuši, ka piedalīsies tikai virtuālajā izstādē. Šāda veida prezentācijas un izstādes šajā gadā esam redzējuši jau gandrīz katram vadošajam tehnoloģiju uzņēmumam. Piemēram, pavisam nesen tika prezentēts ASUS ROG Phone 5.

  Ar Nokia atsaukumu dalījies kāds Twitter lietotājs, kurā redzams, ka uzņēmums izvēlējies spert šādu soli, lai nodrošinātu savu darbinieku, klientu un partneru drošību un veselību. Ericsson un Sony sekojoši ar līdzīgu izvēli. Sony ir vienīgais Android pamatiekārtu izstrādātājs (Android OEM), kas paziņojis, ka nepiedalīsies tieši Barselonā notiekošajā izstādē. Pagaidām gan nav sekojusi informācija, ka MWC 2021 pēc šiem paziņojumiem būtu atcelts norisei klātienē, bet šī informācija var pamudināt citus uzņēmumus rīkoties līdzīgi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma