Reklāma

Apple iPhone, iespējams, nekad nesaņems USB-C lādētāju

Jaunākie raksti

Google ierobežo Google reklāmas iespējas Android ierīču mērķauditorijas atlasē

Mobilo tālruņu lietotnes pastāvīgi apkopo datus par saviem lietotājiem. Uzņēmums Google ir paziņojis par dažām jaunām funkcijām, kas ļaus...

AOC Q27V4EA monitora apskats – beidzot kaut kas darbam un atpūtai budžeta klasē

Lai nebūtu tā, ka te apskatām tikai pašus trakākos un dārgākos gadžetus, speciāli palūdzu mums atsūtītu kaut ko jēdzīgu...

Corning jaunais Gorilla Glass sargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning izziņojis jauna tipa aizsargstiklus, kas paredzēti tieši viedtālruņu kameru sargāšanai no skrāpējumiem. Vienlaikus jaunie Gorilla Glass with DX...

Sākot no 2022. gada visi iPhone modeļi būs aprīkoti ar 5G savienojumu

Apple, kā ierasts, bija principā kā pēdējais lielais viedtālruņu ražotājs, kas savās ierīcēs sāka piedāvāt 5G savienojumu. Kā ziņo...

Plastiskās mikroshēmas varētu ļaut internetam pieslēgt jebkuru produktu

Mūsdienās mēs visu laiku ikdienā dzirdam terminu mikroshēmas, kas ir iebūvētas dažādās lielākās un mazākās elektronikas ierīcēs, taču tagad...

Uzticamais Apple jaunumu ziņotājs Ming-Chi Kuo dalījies ar informāciju, kas skan visai neiepriecinoši, un pauž savu viedokli, ka iPhone, iespējams, tā arī nekad nesaņems USB-C pieslēgvietas lādētāju, paliekot pie ierastā Lightning savienojuma.

Šāds solis no Apple puses tiek skaidrots ar to, ka Lightning pieslēgvietai ir labāka aizsardzība pret mitrumu, salīdzinot ar USB-C. Drīzāk mēs varētu ieraudzīt iPhone bez nevienas pieslēgvietas, kuru būtu iespējams uzlādēt, izmantojot jauno MagSafe tehnoloģiju, kas pieejama iPhone 12 modeļiem. Tiesa, daļa tehnoloģiju nozares entuziastu jau ir dalījušies pārdomās par šo, kas varētu ierobežot viedtālruņa remontēšanas un operētājsistēmas atjaunošanas iespējas.

Kuo norāda, ka uzņēmums tiešām plāno koncentrēties uz telefona modeli, kuram nebūs ārējo pieslēgvietu, balstoties vien uz bezvadu uzlādi un tieši MagSafe. Tas ļautu nopelnīt arī no licenču maksas, kuru nāktos maksāt citiem aksesuāru ražotājiem. Protams, šobrīd šī tehnoloģija nav tik spēcīga un attīstīta, lai spertu šādu soli, pilnībā atbrīvojoties no Lightning uzlādes porta.

Tāpat analītiķis norāda, ka nav zināms par laiku, kad pirkstu nospieduma lasītājs varētu atrasties iPhone ieslēgšanas pogā, līdzīgi kā tas ir jaunajā iPad Air. Iespējams, šāda funkcionalitāte vispār netiks piedāvāta. Drīzāk mēs piedzīvosim, ka nākamie iPhone saņems ekrānā iebūvētu pirkstu nospieduma lasītāju. Tiesa, nav zināms vai šāda drošības funkcionalitāte būs redzama jau šī gada iPhone modeļos.

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Nu re Hackeri nevarēt bootrootot un uzhackot, neatverot :D

Un, ja tev uzkārsies Iphone, tad varēsi to nest dīlerim remontēt par 50e nevis pats piespraust vadu un uztaisīt recovery.

Pamato savu apgalvojumu, ka nebūs tikmēr izstrādāts risinājums, kaut vai caur MagSafe uztaisīt Recovery? Cik daudz Apple Watch pie dīlera jānes recovery taisīt?

tak pasakas stāsta. kamēr būs fiziska poga, tikmēr Recovery izsaukšana vispār neradīs problēmas. kad likvidēs arī to, tad uztaisīs, piemēram, magnētisku rebūteri.

un kāpēc lai tas uzkārtos? tas nav sūddroīds. Man ir kādi 5 aifoni bijushi, nav uzkāries neviens.

un mēs domājām, ka esi nopircis visus 2200000000, kas nopārdoti līdz 2019. gadam, bet izrādās tikai pieci. cik nožēlojama statistika.

oh, so cute. Tu centies hurt my feelings. Pat to tu nevari.

Well, man ir bijuši kādi 3 androīdi. Arī nekad nav bijušas problēmas ar uzkāršanos. Logical fallacy at its greatest.

“centies hurt my feelings”

JCS!.. mēs te vispār par dzelžu nokāršanās statistiku spriežam, nevis par tavas pirmās pornofilmas lomas nokāršanās problēmu.

Nu ja, nu ja

Nu ja ir bijuši 5 tātad zinot standarta apple fanboy, nopirki pirmo iphone launch day, tātad katrs iphone iztur vidēji nedaudz virs 2.5 gadiem. Tas pats kas android, ja nav zābaks lietotājs.

lol, fanboy. Mans pirmais iphone bija 5s, man, tapat ka tev, likās sākumā ka sūddroids ir labāk , jo viņam redz specene labāka un var cmwukiņ ikoniņ pats uzlikt visam

Šis nav nekas jauns. 4 gadus atpakaļ tehnaloģijas entuziasti un zinātāji jau runāja ka Apple noteikti iet šjā virzienā, tik jautājums kad. EU jau divas reizes ir klupis virsū Apple par to ka iekārtām jāpāriet uz veinotu uzlādes standartu. Ar portatīvajiem datoriem un ipad viņi kaut kā jau tika galā bet telefonu viņi laikam grib pārcelt pavisam citā gaismā. Kad izlaidīs šo telefonu tad varēs noteikti visiem stāstīt cik šī ir laba ideja un kā mums visiem dzīve paliks rožaināka. + varēs visiem teikt ka mēs paliekam vel zaļāki jo kastē bus tikai telefons un kaste paliek mazāka tādā veidā… Read more »

vai tad Apple nav pārgājuši uz vienotu uzlādes standartu — USB 5V? EU neko papildus nav definējis un Kursora ziņās šis dīvainais viedoklis, ka augļu tirdzniecības kompānija pie kaut kā vainīga, jau sen tika atspēkots komentāros.

EU pieprasa, lai lādētājs būtu ar Type-C, ne spraudnis, ko iebāž telefonā. Ar portatīvajiem un iPad Pro modeļiem – tur svarīga perifērija, kur uzlāde ir tikai viens no.. Nekur nav redzēts, ka EU pieprasītu iPhone iebāzt Type-C.

Reklāma
Reklāma
Reklāma