Web Analytics
More
  Reklāma

  “Facebook” apžēlojies – lietotājiem Austrālijā atjaunos piekļuvi platformā esošajām ziņām

  Jaunākie raksti

  Tikai dažas dienas pēc tam, kad “Facebook” paziņoja, ka Austrālijas izdevējiem un iedzīvotājiem liegts dalīties ar platformā esošo ziņu saturu, kompānija savus plānus mainījusi. “Facebook” sākotnēji nebija mierā ar Austrālijas politiķu izstrādāto Kodeksu, kas paredz to, ka vietējiem medijiem ir jāsaņem samaksa no “Facebook” par viņu publicēto saturu šajā platformā. Nu situācija iegrozījusies mazliet citādāk.

  “Facebook” savā paziņojumā norādījis, ka Austrālijas valdība jaunajā mediju likumā veikusi vairākas izmaiņas, kuras, pēc visa spriežot, kompānijai likusi mainīt savu nostāju. Austrālijas premjerministrs Skots Morisons (Scott Morrison) paziņoja, ka sarunas ar “Facebook” esot atsākušās un lietas pamazām sākot nokārtoties.

  ReklāmaAdvertisement

  Jaunajā mediju likumā esot pievienoti vairāki grozījumi, kuri “sniedz papildu skaidrību digitālajām platformām un ziņu mediju uzņēmumiem par to, kā Kodeksam ir paredzēts darboties. Saskaņā ar “The New York Times” rakstīto – grozījumi ietver divu mēnešu garu pārdomu laiku, kurā abām pusēm jāizstrādā mediju piedāvājumi. Tā rezultātā, iespējams, tiktu atrastas alternatīvas, kuras beigu beigās atbrīvotu “Facebook” no darbošanās saskaņā ar šo Kodeksu.

  Tikmēr pats “Facebook” sola, ka tuvākajās dienās austrāliešiem atjaunos piekļuvi platformas ziņu saturam un ļaus atkal ar to publiski dalīties.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Pičs
  25.02.2021 09:16

  Nevis “apžēlojies”, bet “nobijies”.
  https://www.bbc.com/news/technology-56168843
  VIsmaz kādam pietika iekšu, lai pateiktu Zukerbergam kaut ko pretī.

  digitalk
  25.02.2021 11:14
  Reply to  Pičs

  protams, protams. ko tad tu gribēji, lai “preses pīļu” tirgotāji rakstītu?

  Pičs
  25.02.2021 19:37
  Reply to  digitalk

  Nezināju, ka BBC ir preses pīle. “Atvaino”.

  digitalk
  25.02.2021 23:30
  Reply to  Pičs

  tev vēl daudz pārsteigumu priekšā — CNN vai RT, piemēram.

  Pičs
  26.02.2021 09:04
  Reply to  digitalk

  Tu nopietni? BBC, CNN un RT salikt vienā maisā? Varbūt piemetam arī Qanon? Pasaki vēl ka Facebook ir tavs galvenais un ticamākais informācijas avots. Nevajag izlikties gudrākam par pārējiem.

  Reklāma