web analytics

Itālija vēlas no Apple piedzīt 60 miljonus eiro par apzinātu iPhone 6 jaudas samazināšanu

Jaunākie raksti

Electrolux Well Q7 bezvadu putekļsūcēja apskats

Sadzīves tehnika pavisam noteikti ir viena no tām jomām, kur modernās tehnoloģijas ir labi sajūtamas un mums krietni atvieglo...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #407 (04.03.2021)

4. marta radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

“Twitter Spaces” tagad pieejams gan iOS, gan Android, sastādot nopietnu konkurenci “Clubhouse”

"Twitter" audio saziņas rīks "Spaces", kas piedāvāto iespēju ziņā ir gluži kā "Clubhouse" klons, tagad pieejams arī "Android" lietotājiem....

Samsung 2021. gada televizoru modeļi atbalstīs 4K 120Hz spēļu konsoles

Samsung savā Unbox & Discover pasākumā izziņojis vairākus jaunumus, un viens no tiem ir Samsung jauno televizoru modeļu labāks...

Sākas pieteikšanās pirmajai Liepājas atklātai programmēšanas olimpiādei

Līdz 15.martam 2.-12. klašu skolēni, kā arī informātikas un datorikas skolotāji aicināti pieteikties pirmajai Liepājas atklātajai programmēšanas olimpiādei. Olimpiāde...

Uzņēmums Apple atkal Eiropā ir nonācis zem tiesībsargu lupas, jo Itālijas patērētāju aizsardzības organizācija Altroconsumo izveidojusi prasību pret Apple, vēloties saņemt kompensāciju par 2014. gadā izlaistā iPhone 6 apzinātu veiktspējas samazināšanu.

Prasības apjoms ir 60 miljoni eiro, vidēji 60 eiro par katru iPhone lietotāju, tātad tas rēķināts uz 1 miljonu lietotāju. Paziņojumā ticis norādīts, ka tikuši ietekmēti arī iPhone 6S, iPhone 6 Plus un iPhone 6S Plus modeļi. Tā kā Altroconsumo ir daļa no lielās Eiropas patērētāju aizsardzības organizācijas Euroconsumer, tad tieši no viņu puses ir iesniegta šī prasība pret Apple. Papildus tam ir izveidots video aicinājums ar nelielu ironijas devu par uzņēmuma veidoto produkciju.

Šādas prasības iepriekš iesniegusi Beļģija un Spānija, bet kā ceturtā gatavojas būt Portugāle. Nevar nepieminēt, ka Francija ir visai aktīva, ķeroties pie kakla lielajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kā Google un Apple. Prasības pamatā ir tas, ka ASV klienti bija saņēmusi kompensācijas par šo apzināto lēndarbības veicināšu iPhone 6 modeļos, tad arī Eiropas pātērētāji ir pelnījuši tādu pašu cieņu un godīgumu. Pavisam nesen Itāliju pāršalca ziņa par to, ka jauniete zaudējusi dzīvību, piedaloties TikTok izaicinājumā.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elektriķis

Jauda netika samazināta, tika samazināta veiktspēja.

1253

kā tikeres nāve ir saistīta ar prasību par jaudas samazināšanu?

kopumā visa prasība ir izzīsta no vienas vietas, jo cilvēki pērk iekārtu, kurā apmainīties ziņojumiem, pieklūt servisiem, kāds – varbūt pat zvanīt.
cpu jaudas izmaiņas notiek nepārtraukti, ierīcei darbojoties un tam nav nekādas nozīmes, kamēr vien tiek nodrošināta servisu izmantošana.

neesmu apple fans (man pat nav aifouna), bet cilvēku fantāzijas sāk pārmākt veselo saprātu – vajag mazāk mērīt papagaiļus, un izmantot telefonu tam, kam tas ir domāts. ja servisi darbojas – ejiet ellē ar visiem saviem papagaiļiem. un nopērciet normālu telefonu)

Skābene

Nu ja jau Apple maksā kompensācijas ASV tirgū, tad jāmaksā visos tirgos! Kas te būs par diskrimināciju! :D

digitalk

telefoni bremzēja, zīd vien tālāk no tās savas vietas.

LAN

Piekrītu. Tas būtu tas pats kas nopirkt auto ar 7s līdz 100km/h, taču pēc atjauninājuma saņemt auto ar 20s līdz 100km/h. Hei – savu funkciju taču pilda!

1253

lai prasītājs parāda tiesai rindiņu specenē, kas garantē to mistisko paātrinājumu telefonā.
vienkārši nav nekādu saprātīgu argumentu, balstoties uz kuriem no apple var prasīt naudu.
saprotams, izņemot pircēja nožēlu – nopirku pārāk dārgu telefonu, tagad žēl iztērētās naudas – nākamreiz pirkšu lētāku, līdz 250 eirām))

LAN – esi mēģinājis atgriezt dīlerim auto, pamatojot ka paātrinājums neatbilst tam, ko raksta specenē? piem. golfam to pat nenorāda) idiņam jau norāda, lai pārliecinātu ka jāņem. atgriezt, jo lēnāk kā minēts? ok, eju grauzdēt popkornu))

Juris

Vai šī pieprasīta nauda ir plānota sadalīt reālajiem cietējiem – Iphone 6 pircējiem vai tomēr atrasts veids kā papildināt valsts kasi?

1253

nebrīnies, ja tur pavīdēs kas līdzīgs akka/laa – kārtējie robinhudi, kas nesavtīgi pārdala svešus līdzekļus.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: