Reklāma

Itālija vēlas no Apple piedzīt 60 miljonus eiro par apzinātu iPhone 6 jaudas samazināšanu

Jaunākie raksti

Latviešu 3D fotonikas un optisko risinājumu uzņēmums “Lightspace Technologies” piesaistījis 800 000 eiro

Latviešu uzņēmumi jau daudzkārt pierādījuši, ka, ja ir vēlme, pacietība un labvēlīgi apstākļi, iespējams izlolot patiesi veiksmīgus uzņēmumus, arī...

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Uzņēmums Apple atkal Eiropā ir nonācis zem tiesībsargu lupas, jo Itālijas patērētāju aizsardzības organizācija Altroconsumo izveidojusi prasību pret Apple, vēloties saņemt kompensāciju par 2014. gadā izlaistā iPhone 6 apzinātu veiktspējas samazināšanu.

Prasības apjoms ir 60 miljoni eiro, vidēji 60 eiro par katru iPhone lietotāju, tātad tas rēķināts uz 1 miljonu lietotāju. Paziņojumā ticis norādīts, ka tikuši ietekmēti arī iPhone 6S, iPhone 6 Plus un iPhone 6S Plus modeļi. Tā kā Altroconsumo ir daļa no lielās Eiropas patērētāju aizsardzības organizācijas Euroconsumer, tad tieši no viņu puses ir iesniegta šī prasība pret Apple. Papildus tam ir izveidots video aicinājums ar nelielu ironijas devu par uzņēmuma veidoto produkciju.

Šādas prasības iepriekš iesniegusi Beļģija un Spānija, bet kā ceturtā gatavojas būt Portugāle. Nevar nepieminēt, ka Francija ir visai aktīva, ķeroties pie kakla lielajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kā Google un Apple. Prasības pamatā ir tas, ka ASV klienti bija saņēmusi kompensācijas par šo apzināto lēndarbības veicināšu iPhone 6 modeļos, tad arī Eiropas pātērētāji ir pelnījuši tādu pašu cieņu un godīgumu. Pavisam nesen Itāliju pāršalca ziņa par to, ka jauniete zaudējusi dzīvību, piedaloties TikTok izaicinājumā.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Jauda netika samazināta, tika samazināta veiktspēja.

kā tikeres nāve ir saistīta ar prasību par jaudas samazināšanu?

kopumā visa prasība ir izzīsta no vienas vietas, jo cilvēki pērk iekārtu, kurā apmainīties ziņojumiem, pieklūt servisiem, kāds – varbūt pat zvanīt.
cpu jaudas izmaiņas notiek nepārtraukti, ierīcei darbojoties un tam nav nekādas nozīmes, kamēr vien tiek nodrošināta servisu izmantošana.

neesmu apple fans (man pat nav aifouna), bet cilvēku fantāzijas sāk pārmākt veselo saprātu – vajag mazāk mērīt papagaiļus, un izmantot telefonu tam, kam tas ir domāts. ja servisi darbojas – ejiet ellē ar visiem saviem papagaiļiem. un nopērciet normālu telefonu)

Nu ja jau Apple maksā kompensācijas ASV tirgū, tad jāmaksā visos tirgos! Kas te būs par diskrimināciju! :D

telefoni bremzēja, zīd vien tālāk no tās savas vietas.

Piekrītu. Tas būtu tas pats kas nopirkt auto ar 7s līdz 100km/h, taču pēc atjauninājuma saņemt auto ar 20s līdz 100km/h. Hei – savu funkciju taču pilda!

lai prasītājs parāda tiesai rindiņu specenē, kas garantē to mistisko paātrinājumu telefonā.
vienkārši nav nekādu saprātīgu argumentu, balstoties uz kuriem no apple var prasīt naudu.
saprotams, izņemot pircēja nožēlu – nopirku pārāk dārgu telefonu, tagad žēl iztērētās naudas – nākamreiz pirkšu lētāku, līdz 250 eirām))

LAN – esi mēģinājis atgriezt dīlerim auto, pamatojot ka paātrinājums neatbilst tam, ko raksta specenē? piem. golfam to pat nenorāda) idiņam jau norāda, lai pārliecinātu ka jāņem. atgriezt, jo lēnāk kā minēts? ok, eju grauzdēt popkornu))

Vai šī pieprasīta nauda ir plānota sadalīt reālajiem cietējiem – Iphone 6 pircējiem vai tomēr atrasts veids kā papildināt valsts kasi?

nebrīnies, ja tur pavīdēs kas līdzīgs akka/laa – kārtējie robinhudi, kas nesavtīgi pārdala svešus līdzekļus.

Reklāma
Reklāma
Reklāma