Reklāma

Patriot prezentē EP sērijas augstas izturības micro SDHC/SDXC kartes

Jaunākie raksti

Huawei FreeBuds 4i bezvadu austiņu apskats

Šogad manās testēt kārajās ausīs pabijušas Samsung Galaxy Buds Pro un RHA TrueControl ANC, bet citi apskatnieki savus dzirdes...

Tiešsaistes pasākumā informēs par IT darba un studiju iespējām Liepājā

Trešdien, 28. aprīlī plkst. 16:00 Liepājā pārstāvētais Latvijas IT uzņēmums “TestDevLab” aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā, kurā kopā ar Liepājas...

Zinātnieki pēta videospēli, ar ko varētu atgūties pēc COVID-19 radītajiem koncentrēšanās traucējumiem

Zinātnieku rokās nonākusi īpaša videospēle, kuru varētu izmantot kā recepšu "medikamentu" tiem cilvēkiem, kuriem pēc koronavīrusa saslimšanas ir problēmas...

“Amazon” savus interneta satelītus orbītā plāno nogādāt ar “Atlas V” raķetēm

Īlons Masks ar savu uzņēmumu "SpaceX" noteikti nav vienīgais, kura mērķis ir ar satelītu palīdzību Zemes iedzīvotājiem sniegt ātrgaitas...

Vēlies BMW M divīzijas strīpas uz viedtālruņa? Ar iQOO tā nebūs problēma!

iQOO 7 Legend, kas ir zīmola ātrākais viedtālrunis, tiks pie BMW M Motorsport trīskrāsu strīpām un "Fascination Meets Innovation"...

PATRIOT paziņojis par EP sērijas High Endurance micro SDHC/SDXC karšu izlaišanu tirgū. Šīs jaunās micro SDHC/SDXC kartes ir paredzētas video ierakstīšanas ierīcēm, kurām jādarbojas ar izcilu uzticamību un izturību ekstrēmos laika apstākļos. Atmiņas kartes pieejamas ar 32 GB, 64 GB un 128 GB ietilpību.

PEF128GE31MCH EP Series  High Endurance 128GB MICRO SDXC V30 128GB Up to 95MBS Read Enterprise Grade Endurance € 29.95 (MSRP)
PEF64GE31MCH EP Series  High Endurance 64GB MICRO SDXC V30 64GB Up to 95MBS Read Enterprise Grade Endurance € 15.95 (MSRP)
PEF32GE31MCH EP Series  High Endurance 32GB MICRO SDHC V30 32GB Up to 95MBS Read Enterprise Grade Endurance € 10.95 (MSRP)

Šī jaunā sērija pilnībā atbalsta 10. klasi, V10/V30 un piedāvā uzlabotu rakstīšanas ātrumu, kas sasniedz 30 MB/s, lai atbilstu visprasīgākajiem ierakstīšanas apstākļiem. SD kartes lasīšanas un rakstīšanas veiktspēja var ietekmēt stabilitāti un vispārējo sistēmas veiktspēju, īpaši lietotnēs, kas nodarbojas ar īpaši augstas izšķirtspējas video. Profesionāli lietotāji prasa daudz no savām ierīcēm un viņiem ir nepieciešams, lai viņi darbotos, neapdraudot veiktspēju, neatkarīgi no laika apstākļiem un vides. Patriot EP sērijas augstas izturības micro SDHC/SDXC darbības temperatūra ir no -40° C līdz 85° C, un tā var nodrošināt 95 MB/s lasīšanas ātrumu un līdz 30 MB/s rakstīšanas ātrumu, lai novērstu kavēšanos, atskaņojot īpaši augstas 4K izšķirtspējas video.

EP sērijas augstas veiktspējas micro SDHC/SDXC kartes var sasniegt ilgstošu 95 MB/s pārsūtīšanu, lai nodrošinātu izcilu FHD vai UHD video stabilitāti un atskaņošanu.

“EP sērijas augstas izturības micro SDHC/SDXC kartes tiek pārbaudītas skarbos apstākļos, un tas specifikācijas ir uzlabotas – augsts vibrācijas līmenis, triecienizturība, darbs ekstremālas temperatūras, izturība plašā temperatūras svārstību diapazonā. Šīs kartes ir arī ūdensizturīgas, triecienu un putekļu izturīgas.” sacīja Patriot Memory atmiņas viceprezidents Rodžers Šinmoto. “Patriot ir apņēmies piedāvāt kopēju risinājumu ar izcilu uzticamību profesionālam lietotājam, kuram nepieciešams uzņemt video dažādās ekstremālās vidēs, tostarp drošības sistēmas kamerās, paneļos un mājas uzraudzībā. Šīs kartes darbosies pat tad, ja jūs ierakstāt video Arktikā vai tuksnesī. ”

Ar Patriot klientu atbalstu un 5 gadu garantiju Patriot EP sērijas High Endurance micro SDHC/SDXC ir uzticams risinājums, lai uzņemtu video no videoreģistratoriem, mājas uzraudzības iericem vai drošības sistēmam un īpaši augstas izšķirtspējas vairākām platformām. Augstas izturības micro SD kartes ir daļa no Patriot lieliskās recenzentu godalgotās EP sērijas līnijas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: