Reklāma

Vairāk nekā puse amerikāņu pandēmijas laikā spēlējuši videospēles

Jaunākie raksti

Pandēmijas laiks lielākajai daļai cilvēku liek maksimāli uzturēties savā dzīvesvietā, tāpēc apkopotā informācija par 2020. gada cilvēku brīvā laika pavadīšanas paradumiem parāda to, ka 55% amerikāņu šajā laikā sevi izklaidējuši ar videospēļu spēlēšanu.

Nav noslēpums, ka pāri okeānam cilvēki savu brīvo laiku pēc darba mīl pavadīt gan dažādos video straumēšanas servisos, gan aktīvi spēlējot videospēles, un to visu vēl vairāk pastiprinājusi pandēmija, kuras laikā savā ziņā esam spiesti palikt mājās. Tāpēc videospēles ir bijusi iespēja savstarpēji komunicēt ar citiem cilvēkiem. Ļoti lielu popularitāti 2020. gadā ieguva pavisam vienkārša simulācijas spēle Animal Crossing: New Horizons, kurā nepieciešams attīstīt savu saimniecību, bet to iespējams darīt kopā ar citiem tiešsaistes spēlētājiem. Tāpat ļoti daudz spēlētāju piesaistīja spēle Among Us.

Īpašs pieaugums novērojams vecuma robežā no 18 līdz 24 gadiem, kurā videospēlētāju skaits pieauga par 66%, bet mobilo spēļu par 60%. Kopumā 27% patērētāju spēles izmantoja tam, lai tieši socializētos, kamēr tas nav iespējams aci pret aci. Uzņēmums Superdata prognozē, ka 2020. gadā videospēļu ieņēmumi sasniegs 126,6 miljardus dolārus, kas patiesībā ir tikai nedaudz vairāk par mobilo spēļu tēriņiem ar 110,9 miljardiem dolāru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma