Jaunie Apple iPhone 12 modeļi tika pie MagSafe magnētiskās bezvadu uzlādes iespējas, speciālos lādētājus uzņēmums tirgo atsevišķi. Reizē ar šo jauno iespēju, Apple prezentējusi MagSafe Duo bezvadu lādētāju, kas nodrošina iespēju uzlādēt telefonu un Apple Watch, taču izrādās, ka tā ātrumi ir visai ierobežoti.

Kaut arī jaunais MagSafe Duo lādētājs joprojām nav nopērkams, Apple ir publicējusi plašāku tehnisko informāciju, un izrādās, ka 149 EUR vērtā ierīce spēs sniegt maksimālo uzlādes jaudu -14W. Lai to sasniegtu, būs jāiegādājas vismaz 30W elektrības spraudnis, jo arī šis lādētājs, tāpat kā jaunie iPhone, nav ar to aprīkots. Ja lietotājs iegādāsies klasisko 20W spraudni, tas MagSafe Duo nodrošinās tikai 11W uzlādi. Piemēram, parastais MagSafe šādā komplektācijā nodrošinās 15W uzlādi.

Reklāma

Tas nozīmē, ka visa šī lādētāja komplektācijai, lai sasniegto maksimālo jaudu, izmaksās 204 EUR, kas ir visai liela summa. Piemēram, Satechi Trio Wireless Charging Pad, kas spēj reizē uzlādēt pat trīs Apple ierīces, maksā 119 EUR.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Sesks

Apple : tas jau tikai tāds silts lietutiņš jums līst aiz krāgas !