Uzņēmums Apple iepriekšējos gados runāja par īpaša bezvadu lādētāja AirPower izveidi, kas gan tehnisko izaicinājumu dēļ tika atcelts, taču šogad jauno iPhone 12 viedtālruņu prezentācijā tika pieminēts jauns MagSafe Duo bezvadu lādētājs.

Šo lādētāju gan vēl nav iespējams iegādāties, taču kādā nelielā video tas ir redzams darbībā. MagSafe Duo ierīce ir saistīta ar jauno iPhone 12 iebūvēto magnētisko uzlādes sistēmu, un tai papildus pievienots Apple Watch viedpulksteņu lādētājs, kas darbojas uz savu īpašo sistēmu. Tāpat šo lādētāju būtu iespējams salocīt, lai to būtu viegli pārvadāt.

Reklāma

Ir zināma arī MagSafe Duo cena, kas Eiropā varētu būt 149 EUR, bet ASV 129 USD, jo tā ir publiskota Apple mājaslapā ar norādi, ka ierīce būs pieejama drīzumā. Pie šīs summas vēl vajag pierēķināt arī elektriskā spraudņa izmaksas, kuru būs nepieciešams iegādāties atsevišķi, turpinot jauno Apple tendenci, tos vairs nepiedāvājot ar saviem iPhone telefoniem. Šo lādētāju varēs izmantot arī jebkuru cita ierīce, kas atbalsta Qi bezvadu uzlādes standartu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
pajolis

iespēja noraut 2 ierīces pie zemes reizē!!