Reklāma

L’Oréal izlaiž virtuālās kosmētikas līniju

Jaunākie raksti

ASUS ROG Maximus XIII Extreme sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Augstas klases tosteru ražotājs iesaistās Android 5G viedtālruņu tirgū

Tā! Kurš smējās par to, ka viedtālrunis drīz mazgās veļu un ceps picas? Nākotne ir tagad! Balmuda, kas ir Japānā...

Katrs otrais ASV iedzīvotājs ir ieinteresēts iegādāties Apple AirTag

Amerikā bāzētais uzņēmums SellCell, kas sevi dēvē par galveno un lielāko tehnoloģijas preču uzpircēju internetā (angliski trade-in site) veicis...

Paralizēts vīrietis tikai ar domu spēku minūtes laikā uzraksta 16 vārdu garu tekstu

Funkciju pildīšana, izmantojot tikai un vienīgi savu prātu, ir tas, pie kā strādā "Neuralink", kas pirms pāris mēnešiem demonstrēja...

ASUS ROG Strix Z590-I Gaming WiFi sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Pēdējo pāris gadu laikā krietni attīstījušies bilžu apstrādes rīki, ļaujot teju līdz bezgalībai izmēģināt dažādas iespējas, kā izskaistināt un pat līdz nepazīšanai pārveidot attēlus, jo īpaši pašbildes. Interesanti, ka arī kosmētikas zīmoli pamazām ieiet šajā lauciņā, dodot iespēju selfijus virtuāli uzlabot ar saviem make-up līdzekļiem. Šādu iespēju nu sniedz arī skaistumkopšanas zīmols “L’Oréal”.

2018. gadā L’Oréal pieņēma interesantu lēmumu iegādāties paplašinātās realitātes filtru radītāju “Modiface”. Šis solis rezultējies ar selfiju filtru līniju “Signature Face”, kas ļauj lietotājai sevi izskaistināt ar L’Oréal virtuālo kosmētiku. “Signature Face” lietotājas selfiju ļauj uzfrišināt ar L’Oréal virtuālo acu kosmētiku, lūpu krāsām un pat matu veidošanas līdzekļiem.

Īpašo L’Oréal virtuālās kosmētikas filtru līniju iespējams izmantot gan Instagram, Snapchat, Google Duo, gan citās lietotnēs un pat Zoom videokonferenču rīkā. Šeit jāpiezīmē, ka L’Oréal savu “Signature Face” filtru līniju reklamē kā risinājumu lietotājas izskata uzlabošanai tieši videozvanos.

Domājot par videokonferencēm, šķiet, ka šī filtru līnija patiešām varētu būt glābiņš daudzām sievietēm, īpaši tām, kurām videosapulcēs jāpiedalās bieži un regulāri, taču nav laika, pacietības un vēlmes ik dienu pucēt seju. Nav jau noslēpums, ka kosmētikas uzlikšana dažkārt prasa pat visu rīta cēlienu. Un, kāpēc gan vienkārši “neuzlikt” virtuālo kosmētiku un, iespējams, izskatīties pat daiļāk kā ar īstās kosmētikas kārtu?!

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
usinss

Atvainojos, bet tas ir debilitātes kalngals. Un tad sievietes sūdzas, ka neviens viņas neuztver nopietni un profesionāli. Galvenais lai cilvēks izskatās saķemmējies un izgulējies. viss. Pārējais nevienam neinteresē kā ziskatās.

digitalk

kad masveidā sāks producēt smaku uztvērējus un ģeneratorus, izrādīsies, ka arī jāmazgājas un tīras drēbes jāuzvelk ;)

Usinss

Higiēna ir viena lieta, bet likt dažādus filtrus utt, tas jau paliek nedaudz slimi. Cilvēkam reāli kompleksi veidojas, ja viņam vajag kaut ko šādu. Ja uzksata, ka viņū neuzskata par kompetentu tikai tapēc, ka nav acu ēnnas, vai tonālais uz sejas utt. Kāda jēga bļaut, ka mūsdineāš tiek uzspiesti dažādi skaistuma standarti, bet te paši rada dažādas stulbības, lai propogandētu, ka neglīti cilvēki ir kaut kāda zemāka kārta. Jā, esmu neglīt un ko? Man pajāt, tonālais krēms neizdomās kā nokonfigurēt Linux serveri utt.

digitalk

es tev pilnībā piekrītu par pārspīlēto špakteļa kārtu uz sejas, par kuru dzinu jociņus jau studentu laikos, bet tas ir vēsturiski radies — mēģinājumi pievilināt pretējo dzimumu. daba jau nav LGBTZP un, diemžēl, uzkrāsots izskats tiek ņemts vērā arī profesiju laukā.

Krotow

“Dabai” patiesībā pie kājas, vai kārtējā peldošā, pa zemes virsu skrienošā vai lidojošā lopiņa iterācija sanākusi ar “klasisko” dzimumorientāciju vai LGBT-kautkastur. Galvenais lai spētu izdzīvot pietiekami ilgi līdz atstāj pēcnācējus, kuri var ciklu turpināt. Tie, kas to nedara – GTFO.

Pie pārspīlētas špakteļa kārtas piederās arī Osvencimas noliktavās aizgūtās smaržas, kur pieejot tuvāk par 5m, gāž no kājām.

KKTK

Kad beidzot Zoom jogas mītiņā varēs dibenu samazināt?

Krotow

Pieprasu filtrus, kas novāc krunkas, dubultzodu, sirmumu un atbaksta atpakaļ izbirušos matus.

1134

Un večiem arī būs kādi filtri, kas novāc alus vidukli un uzzīmē kuplus matus plikā paura vietā? Tas nekas, ka daudziem gudriem cilvēkiem matu ir gaužām maz, svarīgi taču izskatīties pēc kupla Angosturas krūma)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: