Dropbox jaunais ģimenes plāns “Dropbox Family” nu ir pieejams visā pasaulē. Pakalpojuma iespējas var izmantot ģimene līdz pat sešiem cilvēkiem, kuri tiks pie saviem kontiem ar visām Dropbox Plus iespējām. Pakalpojums ietver arī apvienotu 2 terabaitu lielu krātuvi un īpašu vietu failu koplietošanai visos kontos (saukta par ģimenes istabu jeb Family Room). Būtiski, ka līdz vakardienai Dropbox Family pakalpojums bija pieejams tikai beta versijā.

Tā kā ikviens Dropbox Family lietotājs saņems Dropbox Plus priekšrocības, tad automātiski būs iespēja piekļūt tādām funkcijām kā, piemēram, Dropbox paroļu pārvaldnieks. Tāpat lietotājs ar PIN kodu varēs aizslēgt savu datu glabātuvi. Tas būs derīgi situācijās, kad nav kur īsti uzglabāt sensitīvus dokumentus, piemēram, dzimšanas apliecību vai arī kodolraķešu palaišanas kodus.

Reklāma

Dropbox Family pakalpojums mēnesī izmaksās 11.99 ASV dolārus jeb nedaudz vairāk kā 10 eiro. Iespējams iegādāties arī abonementu uz veselu gadu, iztērējot 119.88 dolārus jeb nedaudz vairāk kā 100 eiro – tas sanāk izdevīgāk nekā maksāt katru mēnesi atsevišķi. Vienlaikus jāuzsver, ka pakalpojuma cena katrā valstī var būt atšķirīga.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Pielīdzinājušies eipl 2TB plānam pa 9,99€

Fedja

Es nopirku ebay pa 2 euro bezlimita 5TB vietu MS OneDrive.
Viss iet, viss šancē. Pārnesīšu datus no Dropbox un klapēšu ciet abonimentu.

Falks227

Papēti pārdevēja reitingu un atceries ka visus pārdotos kontus ar visiem datiem var nodzēst ar pāris pogu spiedieniem. Tu neesi konta saimnieks, konta saimnieks ir kkur Ķīnā un ložņā pa Taviem failiem kamēr neapnīk.

KKTK

Konta?

Krotow

Un tad?

Arvis Soldāns

Nezinu.. man viņš piedāvā 19.99 mēnesī , vai 203.88 (16.99) gadā.. pasālīti

Last edited 1 month ago by Arvis Soldāns
Fedja

Ir ir padārgi un cenām ar katru gadu ir tendence augt!

UK cenas

Gada abonoments ir (13.99£ mēneša vērtība) 167.88£
Mēneša ir 16.99£ ( 203.88£ gadā)