13. oktobrī uzņēmums Apple beidzot prezentēja jaunos iPhone 12 viedtālruņus, kur viens no lielākajiem pārsteigumiem bija tieši mazāka izmēra iPhone 12 mini, tirgū piedāvājot maza izmēra premium klases telefonu.

Šajā rudenī atklātie iPhone 12 tālruņi būs pieejami trīs izmēros 5,4 collas (iPhone 12 mini), 6,1 colla (iPhone 12, iPhone 12 Pro) un 6,7 collas (iPhone 12 Pro Max). Vienīgais modelis, kurš saglabājis savu izmēru, salīdzinot ar iepriekšējo gadu ir iPhone 12, jo arī 2019. gadā iPhone 11 ekrāna diagonāle bija 6,1 collas izmērā. Taču Pro sērijas modeļi ir palikuši lielāki, bet fiziskie izmēri pieauguši vien par dažiem milimetriem.

Reklāma
Avots: MacRumors

Kā jau minēts, tad iPhone 12 mini ir viens no lielākajiem jaunumiem, jo tam būs mūsdienu tirgus aktualitātēm salīdzinoši mazs izmērs – 5,4 collas, un fiziskais izmērs būs pa vidu starp iPhone 5 un iPhone 7, tātad mazāks par jaunāko iPhone SE. Šeit viens no lielākajiem jautājumiem ir ekrāna izgriezums, kā tas izskatīsies dzīvē, jo iPhone 12 mini saņems identisku specifikāciju iPhone 12. Kā norāda tehnoloģiju eksperti, tad šī ierīce ir tā, ko joprojām gaida daudzi lietotāji, tieši ērtā izmēra dēļ.

Avots: MacRumors

Apple iPhone 12 Pro modelis principā izmēros būs tikai nedaudz lielāks par iPhone X, XS, bet nedaudz mazāks par iepriekšējo paaudžu iPhone XR, bet iPhone 12 Pro Max būs līdz šim lielākais Apple viedtālrunis, salīdzinot tieši fiziskos izmērus ar citiem modeļiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Juris

Žēl, ka Jūlijā jau nezināju, ka būs Iphone 12 mini. Tagad būs jāmēģina notirgot SE2.

0915

Kāpēc tirgot? Lieto nost. Tā ir tikai masu psihoze, ka telefona modelim ir jābūt visjaunākajam. Tavs SE2 taču nepārstāja darboties ar iph12m iznākšanu.

Agris

Droši vien tāpēc, ka vēlas pēc iespējas mazāku telefonu

Juris

Iphone 12 tomēr lielāks ekrāns mazākā korpusā un arī kamera noteikti būs labāka. Visādi citādi SE2 ļoti labs telefons.

Maisinsvaig

Neesmu iedziļinājies detaļās, bet gribētos vai nu Iphone 11 vai 12 mini. It kā gribētos lielu ekrānu, bet ikdienā tas neko daudz neizsaka. Otra svarīgā lieta ir kameras. Cenas dēļ varētu ņemt 11, bet tiem ar tagad aizvāks barotāju un austiņas (mazums noder šad tad)…
Kāds var ieteikt?

Toms

Vienmēr ir interesējis, kādas darbības ir jāveic telefonā, lai jaunākais iPhone kļūtu par nepieciešamību, nevis kaprīzi, vai instrumentu, ar ko savu pašapziņu pastiept pāris centimetrus garāku.

trel

De facto tādu vajadzību nav.
Bet realitātē- ja man nauda nav problēma, tad kāpēc nevaru pirkt ko gribu un kad gribu? 12 pro ir pietiekami daudz uzlabojumu, lai nebūtu slinkums 11 pro nomainīt pret to.

bumbieris

Kad Apple “super” programmētāji izlabos šo kļūdu (http://tunecomp.net/fix-device-not-functioning-device-is-unreachable-errors-file-transfer-iphone-to-pc) , tad beidzot viņu iphone būs lietojams. Tas varbūt notiks pie iphone3000 izlaiduma, ja notiks..

Kristaps Skutelis

Tā ir Apple vai Microsoft programmētāju problēma?